Výsledky – 15. kolo

Prvním jarním kolem odstartovaly boje v okresních soutěžích mužů a žáků a my Vám díky informačnímu servisu OFS Blansko přinášíme oficiální výsledky už dnes večer.

II.třída – okresní přebor muži

15.kolo:

Vysočany-Boskovice B 2:2 (1:1), Přikryl R. 2 – Jordánek, Pavel, ČK: Doležel (B), Letovice-Drnovice 1:2 (0:1), Dvořák L. – Crhák 2, Vavřinec-Olomučany 1:3 (1:1), Nečas – Navrkal, Štrajt P., Novotný P., Sloup-Doubravice 5:2 (1:1), Mikulášek 2, Zouhar, Kala, Kleveta – Daněk Martin, Ondráček, ČK: Bouda – Daněk Jan, Jedovnice-Rudice 3:0 (2:0), Janda, Gryc, Pokorný, Lipovec-Šošůvka 1:1 (1:0), Vágner V. – Doležel, ČK: Zukal – Musil, Lysice-Kořenec 0:0 (0:0).

Souvislosti

III.třída muži

15.kolo:

Vísky-Knínice 0:1 (0:0), Horák, V.Opatovice-Ráječko B 3:1 (2:0), Dokoupil Z., Ille, vlastní – Prokop, Kotvrdovice-Vranová 1:1 (0:0), Hloušek – Bednář, Bořitov B-Kunštát B 3:3 (1:1), Ostrý Z., Kolář L., Havlík J. – Dvořák M., Nedoma, Křepela L., Lipůvka-Lažany 2:0 (1:0), Macko, Bouda Tomáš, ČK: Maděránek (Laž.), Skalice-Vilémovice 0:2 (0:0), Školař, Sehnal, ČK: Bílek – Školař, Olešnice B-Ostrov 1:0 (0:0), Bartoš M.

Souvislosti

IV.třída muži

17.kolo:

Adamov-Svitávka 0:2 (0:1), Novák 2, Bukovina-Benešov 0:5 (0:2), Abrahám Martin 2, Abrahám Michal 2, Henek, ČK: Štrof  (Buk.), Valchov-Cetkovice 2:2 (1:1), Zelený, vlastní – Lepka J., Huptys R., ČK: Culek (C), Úsobrno-Doubravice B 2:1 (1:1), Hrouzek, Macháček – Mikulášek, Lomnice-Černá Hora B 1:0 (0:0), Seifer, Jedovnice B-Vilémovice B 2:1 (0:0), Nejezchleb, Pešička – Krejčí, Skalice B-Voděrady 1:4 (1:2), Černohlávek – Bednář Michal 2, Bednář Pavel, Koudelka, Lažánky-Kořenec B 1:3 (1:0), Tomek – Dvořák, Schűlzce, Vašek.

OP Žáci, sk. A

13.kolo:

Ráječko-Rájec-Jestřebí 3:1 (1:1), Jabůrek 2, Sedlák – Kunc, Adamov-Kotvrdovice 3:3 (2:1), Kalina 2, Šmahel – Vančura, Keprt, Kocour V., Vavřinec-Černá Hora 1:3 (1:0), Moravec O. – Kolář Karel 2, Bawihung, Lipůvka-Rudice 1:6 (0:4), Strážnický – Vymazal 5, Magda, Jedovnice-Sloup odloženo.

OP Žáci, sk. B

13.kolo:

Drnovice-Olešnice 4:0 (1:0), Dvořáček 2, Bělehrádek, Műller, V.Opatovice-Kunštát 2:1 (1:0), Kaderka M. 2 – Pleska D., Vísky-Cetkovice 3:6 (0:2), Štark, Hladil, Pospíšil – Pospíšil 2, Filip 2, Valoušek, Kubín, Voděrady-Knínice 4:0 (1:0), Páral 2, Nezval, Dvořák, Svitávka-Lysice 2:0