Výsledky – 17. kolo

Třetí jarní kolo přineslo spoustu zajímavých výsledků, tak pojďme rychle na ně.

II.třída – okresní přebor muži

Sloup si ve velkém derby jednoduše poradil se Šošůvkou a porazil ji vysoko 7:0, když už po čtvrthodině to bylo 4:0. Díky tomu se vyšvihl už na třetí místo, když předběhl Doubravici. Ta si to rozdala o body s Letovickými a odvezla si domů bod za bezgólovou remízu. Šošůvka naproti tomu propadla mezi týmy ohrožené sestupovými starostmi.

Na prvním místě zůstává Lipovec, jenž doma lehce zvítězil nad Lysicemi 4:0. V patách mu jsou Jedovnice ztrácející po domácí výhře 3:2 nad Kořencem dva body. Třetí je o další bod zpět už zmíněný Sloup.

Rudice v důležitém záchranářském souboji vyhrála na hřišti posledního Vavřince 4:0, ale pojišťovací góly vsítila až v samotném závěru. Dobře si vedly i Olomučany, když překvapivě zvítězily na horké půdě ve Vysočanech 1:2! Lysice tak v souboji ohrožených začínají odpadávat, zatímco Olomučany na jaře už třikrát zvítězily.

Drnovice přivítaly Boskovické Béčko už v sobotu a bez distancovaného Crháka remizovaly 2:2.

17.kolo:

Drnovice-Boskovice B 2:2 (1:1), Haničinec M. 2 – Horák, Ošlejšek, ČK: Kronek (B),Vysočany-Olomučany 1:2 (0:2), Hejč Jiří – Navrkal, Sáňka, Letovice-Doubravice 0:0 (0:0),Vavřinec-Rudice 0:4 (0:1), Zouhar M. 3, Pernica, Sloup-Šošůvka 7:0 (5:0), Zouhar 3, Kleveta 2, Mikulášek, Trefil, Jedovnice-Kořenec 3:2 (1:0), Janda 2, Sehnal – Bašný, Novotný, ČK: Ševčík (K), Lipovec-Lysice 4:0 (1:0), Horáček R. 2, Horáček L., Matuška

III.třída muži

17.kolo:

Ráječko B-Knínice 3:3 (1:3), Prokop 2, Kolář – Korčák 2, Barva,Vísky-Vranová 1:0 (0:0), Lokaj P., ČK: Kamba, Pavlík (Vís.),V.Opatovice-Kunštát B 0:0 (0:0), Kotvrdovice-Lažany 1:0 (1:0), Horák, Bořitov B-Vilémovice 1:0 (1:0), Ostrý Z., Lipůvka-Ostrov 1:3 (0:1), Macko – Gross 2, Dáňa, Skalice-Olešnice B 3:0 (0:0), Konečný, Meluzín, Marek.

IV.třída muži

19.kolo:

Benešov-Svitávka 1:0 (0:0), Abrahám Martin, Adamov-Cetkovice nesehráno, hosté se k utkání nedostavili, Bukovina-Doubravice B 3:1 (2:0), Slouka J. 2, vlastní – Štrof, Valchov-Černá Hora B 1:0 (1:0), Barák, ČK: Bažant P. (ČH), Úsobrno-Vilémovice B 3:1 (1:0), Macháček P. 2, vlastní – Flek J., Lomnice-Voděrady 0:2 (0:1), nehl., Jedovnice B-Kořenec B 8:0 (4:0), Nejezchleb 4, Beneš 2, Starý, Lébiš, Skalice B-Lažánky 1:2 (0:1), vlastní – Šindelka Roman, Tomek

OP Dorost, sk. A

12.kolo:

Vavřinec-Olomučany 2:2 (1:1), Kovařík, Kočí M. – Vrbecký, Horváth, ČK: Vrbecký (O),   Kotvrdovice-Ostrov 1:1 (1:1), Zukal – Streit, Sloup-Lipůvka 0:2 (0:1), Švejda, Koláček, Adamov-Ráječko 0:4 (0:2), Beran, Procházka, Divácký, Pokorný Radovan, Jedovnice-Lipovec 2:0 (1:0), Slouka, Grómský

OP Dorost, sk. B

12.kolo:

Letovice-Doubravice 3:0 (3:0), Matuška 2, Dvořák Michal,V.Opatovice-Cetkovice 5:0 (1:0), Kříženecký, Ille, Műller, Ševčík, Hrbata,Vísky-Lysice 0:2 (0:0), Skoupý, Dostál, Předehrávka 10. kola: Voděrady-Svitávka 1:6 (1:5), Lorenc – Škrabal 2, Kamenický P. 2, Procházka, Blaha

OP Žáci, sk. A

15.kolo:

Kotvrdovice-Rájec-Jestřebí 0:6 (0:2), Dvořák 4, Kunc, Horák, Ráječko-Černá Hora 4:0 (2:0), Jabůrek 2, Staněk 2, Adamov-Rudice 0:3 (0:1), Vymazal 3,Vavřinec-Sloup 1:8 (1:3), Vymazal – Furch 3, Keprt 2, Broušek 2, Andrlík, Jedovnice-Lipovec odloženo na 28. 4.

OP Žáci, sk. B

15.kolo:

Doubravice-Olešnice 3:4 (1:1), Koudelka 2, Tomášek – Hanzl, Svoboda, Ševčík, Havlíček,

Drnovice-Kunštát 2:1 (1:0), Dvořáček, Bělehrádek – Staněk,V.Opatovice-Knínice 6:2 (1:1), Kříženecký 2, Stárek 2, Sedlář, Bažant – Špidlík, Bečička,Vísky-Lysice 6:1 (2:0), Páral 3, Hladil 2, Ambroz – Dolníček,Voděrady-Svitávka 3:1 (0:1), Tomíček, Nezval, Burgr – Maršálek.

OP Mladší žáci 7+1

12.kolo:

Blansko B-Vysočany nehl., Olomučany-Boskovice C 1:3 (1:2), Beránek – Sychra 2, Havelka, Rájec-Jestřebí-Kunštát nehl.

OP Přípravka, sk. A

12.kolo:

Olomučany-Blansko 0:15 (0:6), Ševčík 6, Němec 4, Veselý 2, Doležel, Souček, Műller, Vavřinec-Jedovnice odloženo na 18. 4., Lipovec-Rudice 1:5 (0:2), Kosek – Kučera 2, Martinásek O. 2, Magda

OP Přípravka, sk. B

12.kolo:

Ráječko-Lipůvka 4:1 (2:1), Divácký 2, Sedlák, Nyčyporčuk – Bureš, Blansko B-Černá Hora 2:0 (1:0), Bartoš D. 2.

OP Přípravka, sk. C

12.kolo:

Drnovice-Olešnice 4:2 (0:1), Fiala 2, Sedláček, Šmerda J. – Janíček, Petrželka, Boskovice A-Boskovice C 12:0 (5:0), Vorlický L. 5., Papoušek 2, Ondroušek 2, Rottenberg 2, Havelka.

OP Přípravka, sk. D

12.kolo:

Letovice-Svitávka odloženo na 18. 4., Boskovice B-Boskovice D 10:1 (3:0), Kocůrek 3, Štěrba R. 3, Zouhar A. 3, Kostík – Stloukal