Jedovnice jdou do čela – Výsledky – 18. kolo

Jedovnice v jarní části šlapou jako dobře namazaný stroj. Odměnou jim za to je po čtvrtém jarním kole posun na první příčku Okresního přeboru, neboť Lipovec opět ztratil body. Tentokrát  prohrál v Boskovicích.

II.třída – okresní přebor muži

18.kolo:

Na třetím místě je Sloup, jenž zaostává za Lipovcem jen díky horšímu skóre. Na kontakt se špicí se drží i Doubravice, která i přes množství zraněných hráčů udolala doma Vysočany 4:3.

Ztrácet pomalu začínají Drnovice, ty pouze remizovaly v Olomučanech. V záchranářském utkání porazila namočená Rudice hostující Letovice a Šošůvka si lehce poradila s mátožným Vavřincem.

Už zmíněné Jedovnice vyhrály v Lysicích vysoko 2:6. Lysičtí tak začínají v souboji o druhé sestupové místo ztrácet. Na 12. Olomučany už ztrácí 5 bodů.

Souvislosti

Boskovice B-Lipovec 3:2 (2:1), Odehnal M. 2, Zoubek – Vágner V., Sedlák M., Lysice-Jedovnice 2:6 (1:3), Lepka P., Soused – Janda 4, Sehnal 2, Kořenec-Sloup 1:5 (1:4), Schőn – Nečas 2, Brantalík, Mikulášek, Škvarenina, Šošůvka-Vavřinec 5:0 (3:0), Krátký 2, Doležel, Kuchař, Petlach Mir., Rudice-Letovice 2:0 (2:0), Krátký D., Sehnal L., Doubravice-Vysočany 4:3 (1:1), Ondráček 2, Stupka, Vach M. – Slouka J., Beneš, vlastní, ČK: Ševčík J. (V), Olomučany-Drnovice 2:2 (0:2), Navrkal, Rychnovský – Haničinec, Setnička J.

III.třída muži

18.kolo:

Knínice-Skalice 3:4 (1:0), Minařík, Korčák, Kubín – Sekanina R. 2, Marek J. 2, Olešnice B-Lipůvka 0:0 (0:0), Ostrov-Bořitov B 5:1 (3:1), Gross 2, Kubica, Kostka, Dáňa – Burger, Vilémovice-Kotvrdovice 2:0 (1:0), Sehnal, Školař, Lažany-V.Opatovice 2:3 (0:2), Motyčka P. 2 – Kuchař, Niessner, Ostřížek Radim, Kunštát B-Vísky 2:2 (0:1), Bednář, Vodák – Dvořáček 2, ČK: Bednář (K),Vranová-Ráječko B 3:4 (0:2), Pospíšil, Krčil,  Halva – Prokop 2, Sehnal Jan 2.

IV.třída muži

16.kolo:

Svitávka-Kořenec B 0:2 (0:1), Bašný, Schőn,Voděrady-Lažánky 1:3 (0:1), Alexa – Šindelka R., Klimeš, Šíbl,Vilémovice B-Skalice B 2:0 (0:0), Málek, Šindelář, Černá Hora B-Jedovnice B 2:4 (1:0), Stejskal P. – Beneš 2, Nejezchleb, Pavlék, Doubravice B-Lomnice 2:2 (2:0), Šuch, Sáňka J. st. – Hao, Soukup, Cetkovice-Úsobrno 6:1 (2:1), Letfus 3, Huptys, Jedlička, vlastní – Laštůvka, ČK: Sedlák (Ú), Benešov-Valchov 5:1 (4:1), Abrahám Martin 2, Andrlík, Henek, Laštůvka – Štefaňák, Adamov-Bukovina 6:0 (3:0), Krátký L. 3, Hrazdíra, Ruta, vlastní.

20.kolo:

Svitávka-Skalice B 2:0 (2:0), Přikryl, Stloukal, ČK: Fiala (Skal.), Lažánky-Jedovnice B 2:2 (1:1), Šindelka Roman, Semrád Jiří – Grómský, Nejezchleb Miloš, Kořenec B-Lomnice 2:1 (2:0), Kejík, Ševčík – Budiš,Voděrady-Úsobrno 3:0 (0:0), Alexa 2, Bednář Pavel,Vilémovice B-Valchov 1:2 (0:0), Málek – Chlup, Zelený, ČK: Chlup (Val.), Černá Hora B-Bukovina 2:1 (1:0), Stejskal M., Luksch – Vojtěchovský, Doubravice B-Adamov nesehráno, domácí se k utkání nedostavili, Cetkovice-Benešov 1:2 (1:2), Jurka – Mucha, Abrahám Martin, Výsledek z 19.kola: Adamov-Cetkovice 3:0 kontumačně.

OP Dorost, sk. A

13.kolo:

Jedovnice-Vavřinec 0:5 (0:0), Nečas 2, Kovařík, Březina, vlastní, Lipovec-Adamov 5:0 (3:0), Musil F. 2, Grim 2, Lahodný L., Ráječko-Sloup 2:0 (1:0), Rosendorf, Vystrčil, Lipůvka-Kotvrdovice 5:0 (2:0), Koláček 2, Nešetřil, Šmarda, Šanca, Ostrov-Olomučany 1:2 (1:1), Huťka – Horváth, Urbánek.

OP Dorost, sk. B

13.kolo:

Voděrady-Letovice 1:2 (1:1), Opletal – Kaderka 2, ČK: Kaderka (L), Svitávka-V.Opatovice 3:0 (2:0), Peterka, Kamenický P., Chloupek L., Cetkovice-Doubravice 2:0 (1:0), Čížek 2.

OP Žáci, sk. A

16.kolo:

Rájec-Jestřebí-Jedovnice 7:2 (3:0), Kunc 3, Dvořák 2, Bíza, Pycun – Res, Vágner, Lipovec-Lipůvka 4:0 (1:0), Pořízek, Musil, Škvařil, Lahodný M., Sloup-Adamov 3:2 (1:0), Furch, Keprt, Mazáč St. – Kejík, Hruška, Rudice-Ráječko 3:3 (1:1), Magda 2, Vymazal – Vomočil 2, Ševčík,

Černá Hora-Kotvrdovice 11:1 (5:0), Kolář K. 3, Bawihung 3, Řehoř 2, Kalina, Kala, Páral – Keprt, Dohrávka 13.kola: Jedovnice-Sloup 1:2 (1:1), Klimeš – Furch, Keprt.

OP Žáci, sk. B

16.kolo:

Olešnice-Voděrady 1:4 (1:2), Svoboda M. – Dvořák J. 2, Burgr, Šváb, Svitávka-Vísky 8:0 (4:0), Maršálek 3, Staňková 2, Procházka 2, Pinkava, Lysice-V.Opatovice 0:4 (0:1), Bažant, Stárek, Kříženecký, Sedlář, Cetkovice-Drnovice 1:1 (1:0), Filip – Dvořáček, Kunštát-Doubravice 1:0 (1:0), Bednář.

OP Mladší žáci 7+1

13.kolo:

Kunštát-Blansko B 1:1 (0:0), Dočekal – Doležel, Boskovice C-Rájec-Jestřebí 1:11 (1:5), Hlaváček J. – Žabka 3, Jarůšek M. 3, Pycun 2, Dovrtěl R., Dovrtěl J., Polák P.,Vysočany-Olomučany 4:1 (4:0), Kolomazníček 2, Žáček, Škrabal – Žáček, Výsledky z 12.kola: Blansko B-Vysočany 21:0 (8:0), Němec 7, Ševčík 5, Šenkeřík 3, Souček 3, Műller, Veselý, Pačovský, Rájec-Jestřebí-Kunštát 4:5 (1:4), Pycun, Jarůšek, Sekanina, Dovrtěl R. – Motyčka 2, Staněk, Novotný, Dočekal.

OP Přípravka, sk. A

13.kolo:

Rudice-Olomučany 6:0 (6:0), Kučera 2, Štěpánek, Martinásek O., Stupinský, Magda, Jedovnice-Lipovec 8:1 (5:0), Mlčoušek M. 3, Otýpka T. 3, Buchta J., Blansko-Vavřinec 10:0 (3:0), Ševčík 5, Souček 3, Műller, Němec, Výsledek z 12.kola: Vavřinec-Jedovnice 0:10 (0:7), Otýpka 4, Kučera 3, Mlčoušek, Kuběna, Buchta.

OP Přípravka, sk. B

13.kolo:

Lipůvka-Blansko B 2:0 (1:0), Formánek K. 2, Rájec-Jestřebí-Ráječko 9:0 (5:0), Jarůšek 4, Burgr 4, Dovrtěl, Výsledek z 11.kola: Černá Hora-Ráječko 4:1 (2:1), Chládek, Frýdek, Mach, Fojt P. – nehl.

OP Přípravka, sk. C

13.kolo:

Olešnice-Boskovice A 0:19 (0:10), Vorlický L. 11, Ondroušek J. 5, Havelka J. 3, Kunštát-Drnovice 0:7 (0:3), Dvořáček 3, Šmerda Jan 2, Vinkler, Beneš.

OP Přípravka, sk. D

13.kolo:

Svitávka-Boskovice B 4:6 (1:3), Pinkava 3, Bárek – Kostík 3, Kocůrek, Lokaj, Štěrba, Knínice-Letovice 4:1 (1:0), Mucha V. 3, Mucha O. – Pokorný, Výsledek z 12.kola: Letovice-Svitávka 2:3 (1:1), Pokorný 2 – Pinkava 2, Loubal.