Další změna na čele OP, nyní vede Lipovec – výsledky – 23. kolo

Po dalším kole, je tu opět změna na čele Okresního přeboru. Díky dohrávce ve Vavřinci s jednoznačným výsledkem0:10 a hubenému vítězství ve Vysočanech 0:1, se Lipovec opět dostal do čela II. Třídy.

II.třída – okresní přebor muži

23.kolo:

Lipovec má tak na čele Okresního přeboru náskok tří bodů před Sloupem a pěti bodů na třetí Jedovnice. Ty totiž klopýtly v Letovicích.

Už v pátek po dvou vysokých výhrách padla doma Rudice s Boskovicemi a také to bylo vysoko – 0:5. Olomučany si poradily doma s Kořencem, který jen potvrdil, že mu to na jaře zrovna neklape.

V derby mezi Drnovicemi a Lysicemi se radovali domácí, ve Vavřinci tomu bylo naopak. Sloup o půli lehce vedl už 0:3. Po poločasové přestávce silně zvolnil, ale výhru v pohodě uhájil.

Jediná remíza se zrodila na hřišti Doubravice, která se rozešla smírně se Šošůvkou

Statistika

Rudice-Boskovice B 0:5 (0:2), Zoubek 3, David L., Odehnal, Doubravice-Šošůvka 3:3 (1:0), Malach 2, Vladík – Kuchař, Sehnal, Krátký, Olomučany-Kořenec 3:1 (2:1), Rychnovský, Polák, Klíma Pavel – Servus, Drnovice-Lysice 3:2 (1:0), Haničinec, Pavel, Lizna – Adámek T., Měcháček, Vysočany-Lipovec 0:1 (0:1), Sedlák Jan, Letovice-Jedovnice 3:2 (1:1), Chmelíček 2, Hlaváček – Vintr, Janda J., Vavřinec-Sloup 1:3 (0:3), Přikryl – Kleveta 2, Mikulášek, Dohrávka 21.kola: Vavřinec-Lipovec 0:10 (0:4), Sedlák M. 3, Zukal D. 3, Vágner, Horáček L., Ševčík, vlastní.

III.třída muži

23.kolo:

Lažany-Knínice 2:1 (0:1), Maděránek, Ill R. – Kubík, Kunštát B-Vilémovice 1:0 (0:0), Šváb, Vranová-Ostrov 2:2 (1:2), Tenora L., Šamšula – Nezval M., Gross, Ráječko B-Olešnice B 3:2 (1:2), Prokop 2, Sehnal – Daniel, Tomášek, ČK: Daniel (O), Vísky-Skalice 2:4 (1:2), nehl.,V.Opatovice-Lipůvka 0:1 (0:1), Pospíšil Jan, Kotvrdovice-Bořitov B 5:0 (2:0), Kunc 2, Hloušek, Šenk, Filip.

IV.třída muži

25.kolo:

Černá Hora B-Svitávka 2:2 (1:1), Bažant 2 – Novák 2, Doubravice B-Vilémovice B 4:0 (2:0), Daněk Jan 2, Sáňka J. st, Malach, Cetkovice-Voděrady 4:2 (2:1), Jurka, Ševčík, Čížek, Letfus – Bednář Michal, Alexa, Benešov-Kořenec B 3:0 (0:0), Abrahám Martin, Abrahám Michal, Mucha,

Adamov-Lažánky 0:1 (0:1), Tomek L., Bukovina-Skalice B 1:3 (0:1), Mudrla J. – Skřipský 2, Dvořák, Valchov-Jedovnice B 1:2 (0:1), Přibyl R. – Galita M., Milko, Úsobrno-Lomnice 2:5 (2:1), Bárta P. 2 – Němec 3, Bracek L., Žilka, ČK: Crha V. – Rochla J., Bracek.

OP Dorost, sk. A

18.kolo:

Vavřinec-Ráječko 2:2 (1:0), Březina, Nečas – Žůrek, Kolář, Lipůvka-Lipovec 1:3 (0:0), Jílek – Musil F. Musil L., Lahodný, Ostrov-Jedovnice 2:7 (0:6), Štreit, Doležal – Pešička 3, Ondráček 2, Galita, Grómský, Olomučany-Adamov 5:1 (3:1), Urbánek 2, Novotný, Motal, Vrbecký – Hycl,

Kotvrdovice-Sloup 1:1 (0:0), Keprt D. – Kašpárek, Dohrávka 16.kola: Vavřinec-Lipůvka 3:3 (2:2), Kovařík 2, Březina – Nešetřil, Műller, Švejda.

OP Dorost, sk. B

18.kolo:

Letovice-Lysice 3:1 (2:0), Dvořák M. 2, Novotný – Skoupý, Cetkovice-Voděrady 4:2 (0:1), Čížek, Horák, Čermák, Baběrád – Kotlán 2, ČK: Horák (V), Doubravice-Vísky 3:6 (2:2), Šuch 2, Vomela – Ziman 3, Trunda 3.

OP Žáci, sk. A

21.kolo:

Sloup-Rájec-Jestřebí 2:3 (1:2), Andrlík, Novák – Kunc, Dvořák, Bíza, Černá Hora-Lipovec 1:4 (0:2), Kalina – Sedlák, Formánek, Pařízek, Vágner, Kotvrdovice-Jedovnice 1:5 (0:5), Kocman David – Klimeš 2, Košťál, Kubinger, Navrátil, Ráječko-Lipůvka 3:0 (3:0), Staněk, Ševčík, vlastní, Adamov-Vavřinec 0:7 (0:3), Šindelka R. 2, Pavlíček, Polák, Důcky, Moravec O., Vymazal.

OP Žáci, sk. B

21.kolo:

Knínice-Olešnice 1:1 (1:1), Špidlík – Ševčík, Cetkovice-Lysice 7:1 (2:1), Filip 2, Valoušek 2, Kubín 2, Horák – Zeman, Kunštát-Svitávka 2:1 (0:0), Tenora, Koukal – Maršálek, Doubravice-Voděrady 1:5 (1:4), Koudelka V. – Šváb 2, Štencl, Dvořák, Chloupek, Drnovice-Vísky nesehráno, hosté se k utkání nedostavili.

OP Mladší žáci 7+1

18.kolo:

Blansko B-Kunštát 4:2 (1:2), Němec 2, Meluzín, Gansukh – Staněk 2, Rájec-Jestřebí-Boskovice C odloženo na 7. 6., Olomučany-Vysočany odloženo na 6. 6.

OP Přípravka, sk. A

19.kolo:

Vavřinec-Olomučany 1:7 (1:4), Blažek K. – Beránek 3, Socha 2, Čípek, Bavlnka, Blansko-Lipovec 16:0 (7:0), Pačovský 6, Ševčík 5, Němec 3, Veselý, Bartoš, Jedovnice-Rudice nehl.

OP Přípravka, sk. B

19.kolo:

Rájec-Jestřebí-Blansko B 2:1 (1:1), Sekanina 2 – Meluzín, Lipůvka-Černá Hora 2:1 (0:1), Prudký, Bureš Jan – Fojt P.

OP Přípravka, sk. C

19.kolo:

Kunštát-Boskovice A 3:5 (2:2), Novotný T. 2, Motyčka – Kropáček D. 2, Ondroušek J., Skácel, Bránský, Olešnice-Boskovice C 10:0 (3:0), Petrželka 5, Konopáč 3, Peša, Janíček.

OP Přípravka, sk. D

19.kolo:

Knínice-Boskovice B 1:5 (1:1), Oliva M. – Stejskal 4, Zouhar, Svitávka-Boskovice D nehl.,

Dohrávka 16.kola: Letovice-Boskovice D 6:0 (4:0), Boček 3, Prudil 2, Pokorný.