Lipovec má nakročeno k postupu – výsledky – 24. kolo

Lipovec si na domácí půdě připsal důležité tři body a stále vede v tabulce okresního přeboru před Sloupem se tříbodovým náskokem.  Je tady čerstvá dávka okresních výsledků.

Sloup totiž dvěma góly veterány Klevety porazil doma Letovice. Dveře do krajské soutěže si naopak zavřely Jedovnice, když na domácím hřišti pouze remizovaly s Vysočany.

Lysice sice v souboji o bytí a nebytí domy porazily Olomučany, ale jejich naděje na záchranu v případě dvou sestupujících týmů zůstává už pouze v mezích teorie. Olomučany by totiž ve zbývajících dvou kolech nesměly získat ani bod.

Boskovice doma lehce přehrály Vavřinec a dva výsledky byly ve prospěch hostí. Doubravice si s chutí zastřílela na Kořenci a sedm gólů viděli diváci v Šošůvce, k jejich smůle ale čtyři v domácí síti- Rudice zvítězila 3:4.

II.třída – okresní přebor muži

24.kolo:

Boskovice B-Vavřinec 4:1 (3:1), Stříž M. 2, Přikryl A., Pirochta – Přikryl Radim, Sloup-Letovice 2:0 (1:0), Kleveta 2, Jedovnice-Vysočany 3:3 (1:2), Janda, Pernica, Kunc Lukáš – Slouka, Hejč, Beneš, Lipovec-Drnovice 4:2 (2:1), Sedlák Mir., Vágner L., Zukal, Horáček L. – Haničinec, Setnička, Lysice-Olomučany 3:2 (1:0), Skoček, Adámek T., Jonáš P. – Klíma Pavel, Štěpánek, Kořenec-Doubravice 1:5 (0:3), Ševčík – Daněk 2, Ondráček, Vladík, vlastní, Šošůvka-Rudice 3:4 (0:1), Kuchař, Knődl, Zouhar Roman – Zouhar M. 2, Paděra, Pernica P.

III.třída muži

24.kolo:

Knínice-Kotvrdovice 2:1 (1:0), Kubín J., Palán P. – Kunc, Bořitov B-V.Opatovice 2:4 (1:1), Ostrý Z., Blažek P. – Kuřitka 2, Neissner, Hanák, Lipůvka-Vísky 1:1 (0:1), Malík – Mahút, Skalice-Ráječko B 1:1 (1:0), Marek – Prokop, Olešnice B-Vranová 0:0 (0:0), Ostrov-Kunštát B 4:2 (2:0), nehl.,Vilémovice-Lažany 9:1 (4:1), Fiala Jan 3, Slavíček 2, Vašíček L. 2, Vašíček P., Kučera O. – Uhlíř.

IV.třída muži

26.kolo:

Svitávka-Úsobrno 5:1 (2:0), Chloupek J. 3, Procházka, Pleska – Bárta, Lomnice-Valchov 4:1 (3:0), Němec 2, Žilka M., Šikula – Přibyl, Jedovnice B-Bukovina 5:2 (2:2), Pešička 2, Borek Jan, Beneš, Nejezchleb Miloš – Slouka J., Belaniy, Skalice B-Adamov 2:3 (0:0), Skřipský, Vrana – Krátký L. 2, Tlustý, Lažánky-Benešov 1:4 (0:3), Šindelka Roman – Henek 2, Mucha, Maryška, Kořenec B-Cetkovice 0:3 (0:3), Letfus 2, Huptys,Voděrady-Doubravice B 4:2 (2:1), Koudelka P. 2, Alexa, Bednář Pavel – Alexa R., Sáňka J. st.,Vilémovice B-Černá Hora B 2:0 (1:0), Nejezchleb, Málek, Výsledek z 23.kola: Cetkovice-Černá Hora B 0:1 (0:1), Němec.

OP Dorost, sk. A

10.kolo:

Vavřinec-Kotvrdovice 1:2 (0:0), Březina – Keprt 2, Sloup-Olomučany 1:1 (1:1), Jakš – Urbánek, Adamov-Ostrov 7:2 (3:0), Češka 2, Charvát, Flachs, Pačovský, Hycl, Kejík – Burgr T., Bezděk, Jedovnice-Lipůvka 5:1 (1:1), Pešička 4, Slouka – Koláček, Lipovec-Ráječko 1:1 (0:1), Koutný – Divácký.

OP Dorost, sk. B

10.kolo:

Letovice-V.Opatovice 5:3 (3:1), Kaderka, Matuška, Gracias, Maresch, Dvořák Michal – Dostál J. 2, Hladil,Vísky-Cetkovice 0:0 (0:0).

OP Žáci, sk. A

22.kolo:

Rájec-Jestřebí-Adamov nesehráno, hosté se k utkání nedostavili,Vavřinec-Ráječko 1:4 (1:2), Šebela – Ševčík 2, Staněk, Jabůrek, Lipůvka-Kotvrdovice 5:0 (2:0), Strážnický 3, Hloušek M., Meitner, Jedovnice-Černá Hora 0:6 (0:3), Bawihung 4, Kalina, Řehoř, Lipovec-Rudice 7:3 (1:1), Šíbl 2, Formánek 2, Ryšánek, Vágner, Pořízek – Vymazal 2, Magda, Výsledky z 19.kola: Ráječko-Lipovec 5:1 (2:1), nehl, Rudice-Rájec-Jestřebí 3:4 (1:3), nehl. – Dvořák 2, Kunc, Bíza.

OP Žáci, sk. B

22.kolo:

V.Opatovice-Drnovice 5:1 (1:1), Kříženecký 2, Kaderka, Stárek, Bažant – Műller D.,Vísky-Doubravice 7:2 (3:1), Hladil 3, Štark 3, Skála – Musil, Koudelka,Voděrady-Kunštát 5:0 (1:0), Štencl 3, Dvořák Jakub 2, Svitávka-Cetkovice 1:6 (1:2), Staněk – Filip 3, Horák, Kubín, Marek,

Lysice-Knínice 0:3 (0:1), Vondál, Korčák, Přikryl,Výsledek z 19.kola: Cetkovice-Olešnice 2:0 (0:0), Horák, Marek, Výsledek z 21.kola: Drnovice-Vísky 3:0 kontumačně.

OP Mladší žáci 7+1

19.kolo:

Olomučany-Blansko B 2:7 (2:5), Radiměřský, Krejčí – Ševčík 3, Veselý 2, Němec, Műller,  Vysočany-Rájec-Jestřebí 1:12 (1:5), Žáček M. – Burgr 3, Polák 3, Koumar 2, Műller, Pycun, Dovrtěl R., Dovrtěl J., Boskovice C-Kunštát 3:9 (1:2), Chuda L. 2, vlastní – Videman 5, Dočekal

V okresním finálovém turnaji přípravek zvítězilo družstvo FC BOSKOVICE “A“, které postupuje do krajského finále přípravek pořádané dne 15. 6. 2011 v Ivančicích !!!

OP Přípravka, sk. A

20.kolo:

Olomučany-Jedovnice 4:5 (3:2), Beránek 2, Socha, Bavlnka – Mlčoušek 3, Buchta, Kučera,

Rudice-Blansko 1:20 (0:13), Kučera – Ševčík 8, Němec 4, Veselý 3, Pačovský 2, Souček 2, Doležel, Lipovec-Vavřinec 13:1 (6:0), Trávníček 4, Matuška 4, Hořava 3, Doležal, Kučera – Blažek,Výsledek z 19.kola: Jedovnice-Rudice 2:2 (2:0), Mlčoušek 2 – Kučera, Matuška F.

OP Přípravka, sk. B

20.kolo:

Černá Hora-Rájec-Jestřebí 2:3 (1:1), Fojt P., Chládek – Burgr 3, Blansko B-Ráječko 2:0 (1:0), Crhonek, Nguyen.

OP Přípravka, sk. C

20.kolo:

Boskovice C-Kunštát 1:11 (0:4), Straka – Motyčka 4, Novotný 2, Dočekal 2, Štěrba 2, Kleveta,

Boskovice A-Drnovice 8:1 (4:0), Vorlický L. 7, Odehnal – Fiala,Výsledek z 16.kola: Drnovice-Boskovice C 4:0 (2:0), Toman, Vinkler, Šmerda J., Sedláček.

OP Přípravka, sk. D

20.kolo:

Boskovice D-Knínice 9:4 (2:4), Oliva 3, Probost 3, Mucha, Lujka, Lajšner – Bohatec 3, Suchý,

Boskovice B-Letovice 6:4 (3:1), Učeň 2, Zouhar 2, Kocůrek, Kostík – Pokorný 2, Boček, Petrů, Výsledek z 19.kola: Svitávka-Boskovice D 6:0 (1:0), Pinkava 2, Bureš T. 2, Holas, Loubal.