Doubravice i Lipůvka stále vedou – výsledky – 6. kolo

Na čele Okresního přeboru je stále Doubravice, která zvítězila na Kořenci. Podobně je na tom i Lipůvka. Ta stále vede III. Třídu i když překvapivě prohrála ve Vískách. Je tady další várka čerstvých okresních výsledků.

II.třída – okresní přebor muži

6.kolo:

Jedovnice-Šošůvka 6:1 (2:1), Borek 2, Klimeš, Šot, Pernica, Vintr – Knődl, Letovice-Vysočany 0:0 (0:0), Rudice-Drnovice 2:1 (1:1), Sehnal, Grómský – Crhák, Olomučany-Boskovice B 2:1 (0:0), Pokoj, Štrajt – Zoubek, Kořenec-Doubravice 1:3 (0:2), Hlubinka – Vach, Hubený, Ondráček, ČK: Novotný A. (K), Olešnice-Skalice 5:1 (4:0), Kubíček M. 2, Plíhal 2, Daniel – Boček J., Blansko B-Sloup 1:0 (0:0), Nečas.

III.třída muži

6.kolo:

V.Opatovice-Vranová 2:2 (1:2), Kozelek, Ostřížek J. – Krčil 2, Benešov-Ostrov 4:2 (2:2), Abrahám Martin 2, Laštůvka J., Andrlík D. – Dáňa, Gross, ČK: Nezval (O), Kunštát B-Vilémovice 2:1 (1:1), Pravec, Novotný Martin – Školař,Vísky-Lipůvka 2:1 (1:0), Lokaj Petr, Kalabus – Vlasák J., Lysice-Knínice 0:1 (0:1), Minařík T., Ráječko B-Kotvrdovice 0:3 (0:3), Hansl 2, Filip,Vavřinec-Bořitov B 7:1 (2:0), Přikryl 3, Dvořáček 2, Fabiánek Jiří, Březina – Malík.

IV.třída muži, sk. A

6.kolo:

Jedovnice B-Adamov 1:7 (1:3), Nejezchleb Miloš – Hrazdíra 4, Malásek 2, Hrazdíra, ČK: Buchta (J), Rozstání-Olomučany B 0:1 (0:1), Sáňka, ČK: Piňos (R), Bukovina-Vilémovice B 1:2 (0:1), Soudek – Vašák, Šindelář, Lažánky-Lažany 3:1 (0:0), Tomek, Benke, Klimeš L. – Podrazil.

IV.třída muži, sk. B

6.kolo:

Svitávka-Cetkovice 1:0 (1:0), Chloupek Jaroslav, Kořenec B-Voděrady 1:5 (0:2), Schűlze – Bednář P. 3, Bednář M., Kyrcz, Skalice B-Valchov 4:3 (2:0), nehl. – Barák R. 2, Barák J., Lomnice-Doubravice B 1:2 (1:0), Svoboda – Sáňka J. 2.

OP Dorost, sk. A

4.kolo:

Jedovnice-Kotvrdovice 2:0 (0:0), Nezval, Ondráček Filip, Adamov-Skalice 0:3 (0:2), Burgr 2, Kačerik, Sloup-Lipůvka 0:2 (0:0), Maixner, Charvát, Ráječko-Černá Hora 1:1 (1:0), Staněk D. – Bawihung, Výsledek ze 3.kola: Lipůvka-Adamov 3:0 kontumačně.

OP Dorost, sk. B

4.kolo:

V.Opatovice-Cetkovice 4:2 (2:2), Hladil 2, Ille, Kaderka – Kubín D., Šmíd,Vísky-Voděrady 1:0 (0:0), Přikryl Lukáš, Svitávka-Letovice 3:3 (2:0), Záboj, Škrabal, Kamenický – Gracias 2, Dvořák, Olešnice-Drnovice 4:1 (2:0), Svoboda M. 2, Ševčík M. 2 – Kopeček.

OP Žáci, sk. A

3.kolo:

Lipovec-Boskovice B 3:1 (1:0), Vágner 2, Kučera – Hlaváčková, Rudice-Lipůvka 4:1 (1:1), Matuška J. 3, Navrátil P. – Hloušek, Olomučany-Doubravice 4:4 (2:2), Azzaya 2, Hanák, Radiměřský – Koudelka 4, Ráječko-Sloup 0:9 (0:6), Šindelka 4, Novák 2, Tůma, Andrlík, vlastní.

OP Žáci, sk. B

3.kolo:

Letovice-Knínice 1:1 (1:1), Stehlík – Korčák,Vísky-Kunštát 0:5 (0:2), Staněk 2, Bednář R. 2, Čechová,V.Opatovice-Drnovice 1:4 (1:2), Sedlář – Bělehrádek 2, Műller D., Műller Z., Lysice-Svitávka 2:0 (1:0), Kratochvíl O. 2.

OP Mladší žáci 7+1

3.kolo:

V.Opatovice-Knínice 2:2 (0:1), Domanský, Kouřil – Lajšner M. 2, Černá Hora-Blansko B 2:2 (1:2), Řehoř, Vladík – Doležel 2, Jedovnice-Kunštát 3:4 (1:4), Vágner 2, Kubinger – Videman 2, Holík 2, Boskovice B-Olomučany 4:2 (2:0), Kotrhonz J. 2, Stejskal D. 2 – Beránek, Žáček, Olešnice-Svitávka 11:0 (3:0), Kovář M. 3, Dostál 2, Marek 2, Žíla, Petrželka, Konečný, Handl.

OP starší přípravka 5+1, sk. A

2.kolo:

Lipůvka-Rudice 1:12 (0:6), Ševčík R. – Kučera L. 5, Matuška F. 4, Magda M. 2, Chajda,Vavřinec-Jedovnice 4:6 (2:1), Hruška 2, Moravec, Nečas – Otýpka 3, Kotoučková 2, Buchta,Vysočany-Blansko 3:10 (0:4), Kolomazníček V. 3 – Műller T. 3, Ťoupek 3, Krhonek, Bartoš, Gryc, Boček J., Adamov-Lipovec 2:14 (2:8), Bavlnka 2 – Kosek 7, Matuška 5, Cabal, Zouhar.

OP starší přípravka 5+1, sk. B

2.kolo:

Rájec/Jestřebí-Kunštát 2:6 (0:4), Dovrtěl J., Ševčík Jan – Štěrba 2, Novotný 2, Dočekal, Staňková, Knínice-Letovice 15:0 (7:0), Oliva M. 7, Lajšner L. 3, Mucha V. 3, Sýkora M. 2,  Drnovice-Boskovice 3:3 (2:2), Žáček 2, Fiala J. – Klimeš, Alexa, Černý.

OP mladší přípravka 4+1

2.kolo:

Knínice-Kunštát 4:12 (2:7), David, Tlustý – Dočekal 5, Vašíček 3, Navrátil 2, Hladil 2, Blansko B-Blansko 2:10 (1:6), Kupka, Ryzí – Farník T. 5, Koňařík D. 2, Lůdl 2, Šenkeřík, Rájec/Jestřebí-Boskovice B 7:13 (3:7), Šváb 2, Kala 2, Štěpánek 2, Ševčík Jan – Alexa 5, Kocůrek 4, Boček 4,

Adamov-Boskovice 10:13 (4:7), Kos 10 – Lokaj D. 5, Čejka 4, Hronek, Grepl, Krejsta, Pros,

Předehrávka 10.kola: Adamov-Blansko B 7:9 (3:3), Kos 2, Poláček 2, Janoušek, Klepárník, Pilař

II.třída – okresní přebor ženy 

4.kolo:

Kunštát-Lipová 8:0 (5:0), Kolářová 2, Vlachová 2, Horáková 2, Sokolová, Rotroeklová Brigita, Boskovice-Drnovice 15:1 (2:1), Ferugová L. 5, Černá 3, Barašová 3, Braunšlegerová 2, Odehnalová Nikola, Kočvarová – Liznová 2, Ráječko-Kostelec B 3:0 (2:0), Musilová A. 2, Šustrová.