Jedovnice už vedou Okresní přebor – výsledky – 8. kolo

Jedovnice se prodraly na čelo Okresního přeboru, Lipůvka drží vedení ve III. Třídě. Jsou zde aktuální výsledky okresních soutěží.

II.třída – okresní přebor muži

8.kolo:

Jedovnice-Letovice 6:1 (4:0), Šot 2, Rybář, Pernica, Galita, Gryc – Širůček, Rudice-Šošůvka 2:2 (2:0), Grómský, Sehnal L. – Sehnal L., Doležal, Olomučany-Vysočany 3:2 (2:1), Klíma Pavel, Štrajt, vlastní – Beneš, Hejč Tomáš, Kořenec-Drnovice 1:1 (0:0), Kuda – Setnička Jan, ČK: Komárek J., Brantner (D), Olešnice-Boskovice B 1:1 (0:0), Kubíček M. – Fojt J., Blansko B-Doubravice 3:1 (2:1), Blatný 2, Beneš – Vladík, Sloup-Skalice 3:1 (2:1), Nečas, Škvarenina, Petržel – Kužel.

*1.*Jedovnice*8*5*2*1*22:13*17*

*2.*Sloup*8*5*1*2*22:7*16*

*3.*Olomučany*8*5*1*2*12:13*16*

*4.*Doubravice*8*5*0*3*15:10*15*

*5.*Boskovice B*8*4*2*2*17:12*14*

*6.*Blansko B*8*4*1*3*17:12*13*

*7.*Olešnice*8*3*4*1*16:12*13*

*8.*Kořenec*8*2*4*2*8:9*10*

*9.*Šošůvka*8*3*1*4*19:24*10*

*10.*Rudice*8*2*4*2*12:17*10*

*11.*Vysočany*8*2*2*4*12:12*8*

*12.*Drnovice*8*2*1*5*14:21*7*

*13.*Skalice*8*1*1*6*10:23*4*

*14.*Letovice*8*0*2*6*11:22*2*

 

III.třída muži

8.kolo:

V.Opatovice-Benešov 0:3 (0:1), nehl., Kunštát B-Vranová 6:3 (3:1), Vodák 2, Boček 2, Loukota 2 – Krčil, Tenora Lukáš, vlastní,Vísky-Ostrov 2:4 (1:2), Lokaj, Šmeral – Dáňa 2, Gross, Nezval,

Lysice-Vilémovice 4:0 (3:0), Máslo P. 2, Skoček, Španěl, Ráječko B-Lipůvka 0:1 (0:1), Srba,

Vavřinec-Knínice 4:2 (2:0), Přikryl 2, Dvořáček, Rybář – Tesař Lib. 2, Bořitov B-Kotvrdovice 1:5 (1:0), Petrák Pavel – Hansl 2, Sehnal 2, Kunc.  

*1.*Lipůvka*8*6*0*2*27:9*18*

*2.*Kunštát B*8*6*0*2*28:21*18*

*3.*Kotvrdovice*8*5*0*3*23:14*15*

*4.*Vavřinec*8*5*0*3*24:20*15*

*5.*Ostrov*8*4*1*3*17:14*13*

*6.*Benešov*8*4*1*3*18:17*13*

*7.*Knínice*8*3*3*2*16:12*12*

*8.*Vísky*8*3*2*3*17:16*11*

*9.*Ráječko B*8*3*2*3*19:19*11*

*10.*Lysice*8*3*1*4*16:17*10*

*11.*Vranová*8*3*1*4*14:25*10*

*12.*Vilémovice*8*3*0*5*10:12*9*

*13.*V.Opatovice*8*2*1*5*15:22*7*

*14.*Bořitov B*8*0*0*8*8:34*0*

 

IV.třída muži, sk. A

8.kolo:

Jedovnice B-Rozstání 5:0 (3:0), Nejezchleb Miloš 4, Borek Vít, Adamov-Bukovina 7:1 (4:0), Malásek 3, Krátký L. 3, Hrazdíra – Slouka J., Olomučany B-Lažánky 1:3 (0:0), Štěpánek Z. – Klimeš L. 2, Vávra,Vilémovice B-Lažany 1:6 (1:2), Ševčík – Raichl J. 2, Raichl D., Švéda, Vrbka, Podrazil, ČK: Kopřiva, Helán (V).

*1.*Adamov*8*7*0*1*45:12*21*

*2.*Lažany*8*6*0*2*33:15*18*

*3.*Lažánky*8*4*1*3*19:14*13*

*4.*Olomučany B*8*3*1*4*10:15*10*

*5.*Jedovnice B*8*3*1*4*19:28*10*

*6.*Rozstání*8*2*1*5*10:20*7*

*7.*Bukovina*8*2*1*5*15:27*7*

*8.*Vilémovice B*8*2*1*5*11:31*7*

 

IV.třída muži, sk. B

8.kolo:

Svitávka-Kořenec B 3:0 (1:0), Procházka, Pleska, Chloupek Jar., Cetkovice-Skalice B 3:1 (0:0), Jurka 2, Dokoupil – Fiala,Voděrady-Lomnice 5:0 (2:0), nehl.,Valchov-Doubravice B 2:1 (1:1), Krejčíř, Přikryl – Sáňka J. st.

*1.*Svitávka*8*8*0*0*28:2*24*

*2.*Voděrady*8*6*0*2*24:9*18*

*3.*Lomnice*8*4*1*3*16:17*13*

*4.*Cetkovice*8*4*0*4*16:18*12*

*5.*Doubravice B*8*4*0*4*14:17*12*

*6.*Valchov*8*2*0*6*14:23*6*

*7.*Kořenec B*8*2*0*6*11:25*6*

*8.*Skalice B*8*1*1*6*9:21*4*

OP Dorost, sk. A

6.kolo:

Jedovnice-Adamov 5:0 (2:0), Ondráček F. 2, Res 2, Galita, Sloup-Kotvrdovice 4:1 (2:0), Štrajt, Čípek, Burgr, Svoboda – Kučera, ČK: Kučera (K), Ráječko-Skalice 12:0 (3:0), Staněk D. 3, Nečas 3, Divácký 2, Macharáček, Maňoušek, Kolář, Žůrek, Černá Hora-Lipůvka 1:4 (1:1), Bawihung Van – Hochman 2, Nešetřil 2.

13.kolo:

Adamov-Jedovnice 0:6 (0:2), Ondráček F. 2, Nezval, Novotný, Opletal, Pernica, Kotvrdovice-Sloup 2:6 (0:1), Šenk 2 – Svoboda 2, Čípek, Razák, Keprt, Burgr, Skalice-Ráječko 2:3 (1:1), Fiala, Janoušek – Žůrek, Nečas, Divácký, Lipůvka-Černá Hora 5:2 (3:1), Charvát 4, Šmarda – Bawihung Van, Majer.

OP Dorost, sk. B

6.kolo:

V.Opatovice-Vísky 0:0 (0:0), Svitávka-Cetkovice 8:3 (3:3), Škrabal 4, Chloupek L. 2, Kamenický P., Peterka – Horák J. 3, Olešnice-Voděrady 4:0 (1:0), Svoboda M. 3, Kintr D.,

Drnovice-Letovice 1:5 (0:3), Španěl – Gracias 2, Matuška 2, Novotný.

13.kolo:

Vísky-V.Opatovice 1:2 (0:1), Ziman – Kaderka, Kříženecký, Cetkovice-Svitávka 2:4 (1:1), Pospíšil J., Alexa J. – Chloupek 2, Kamenický, Hanák,Voděrady-Olešnice 0:4 (0:2), Řihák L., Škoda M., Svoboda M., Ševčík M., Letovice-Drnovice 7:0 (2:0), Gracias 2, Stria 2, Hrdý, Matuška, Dvořák Michal.

OP Žáci, sk. A

5.kolo:

Rudice-Boskovice B 9:1 (4:0), Matuška J. 6, Magda 2, Navrátil – Matušů, Olomučany-Lipovec 1:2 (0:1), Hanák – Formánek 2, Ráječko-Lipůvka 4:6 (4:2), Cihlář, Brázda, Kala, Hájek – Strážnický 3, Bohatec 2, Hloušek, Kotvrdovice-Sloup 2:0 (2:0), Keprt 2.

OP Žáci, sk. B

5.kolo:

Vísky-Letovice 1:6 (0:1), nehl.,V.Opatovice-Cetkovice 4:0 nehl., Lysice-Kunštát 6:3 (2:2), Zeman 3, Kratochvíl 2, Baláč – Novotný J. 2, Danzinger, Svitávka-Drnovice 4:2 (2:1), Maršálek, Kubín, Staněk, Frehar – Koudelka, Beránek.

OP Mladší žáci 7+1

5.kolo:

Černá Hora-Knínice 2:5 (1:4), Vladík 2 – Lajšner M. 4, Lajšner L., Jedovnice-V.Opatovice 5:2 (1:1), Res 4, Kubinger – Krejčí 2, Boskovice B-Blansko B 3:2 (0:1), Šafr M. 2, vlastní – Doležel M., Gregor T., Olešnice-Kunštát 4:3 (2:2), Žíla F. 2, Hanzl J., Cízl – Pleska 2, Motyčka, Svitávka-Olomučany 6:1 (2:0), Pinkava 4, Bednář 2 – Beránek.

OP starší přípravka 5+1, sk. A

4.kolo:

Lipůvka-Vavřinec 9:5 (6:3), Švaňhal 3, Musil 3, Novotný 2, Ševčík – Moravec 3, Nečas, Vybíhal,Vysočany-Rudice nehl., Adamov-Blansko 0:12 (0:5), Bartoš 6, Gryc 2, Boček, Souček, Nečas, Műller, Lipovec-Ráječko 6:1 (4:0), Cabal 2, Kosek 2, Matuška 2 – Sedlák.

OP starší přípravka 5+1, sk. B

4.kolo:

Rájec/Jestřebí-Voděrady nehl., Knínice-Kunštát 7:4 (4:1), Mucha 3, Oliva 2, Lajšner, Sýkora – Motyčka, Vach, Dočekal, Bělehrádek, Drnovice-Letovice 14:1 (7:1), Fiala 7, Beneš 3, Sedláček 2, Ryzí, Šmerda – Dvořáček, Boskovice-Boskovice B 14:0 (7:0), Alexa Š. 3, Klimeš B. 3, Brűckner A. 3, Učeň R., Černý, Sychra L., Sychra F., Kunc L., Výsledek ze 3.kola: Kunštát-Voděrady 8:5 (3:3), Vach 3, Novotný Tomáš 2, Dočekal F. 2, Motyčka M. – Tersch 3, Opluštil 2.

OP mladší přípravka 4+1

4.kolo:

Blansko B-Kunštát nesehráno, hosté se k utkání nedostavili, Rájec/Jestřebí-Jedovnice nehl.,

Adamov-Blansko 4:9 (2:5), Prudík A. 2, Kos, vlastní – Farník T. 6, Koňařík D. 2, Lůdl P., Boskovice-Boskovice B 3:7 (2:4), Lokaj D. 3 – Alexa Š. 4, Kocůrek 3.

11.kolo:

Černá Hora-Jedovnice 2:1 (1:1), Pavlíček, Fojt – Králík, Knínice-Blansko 1:16 (1:6), Odehnal Jan – Koňařík 7, Farník T. 5, Lůdl 2, Farník O., Šenkeřík, Blansko B-Boskovice 6:12 (2:9), Ryzí 3, Dujka, Slanina, Hasoň – Lokaj D. 5, Bohatec 3, Boček 2, Pros, Krejsta, Rájec/Jestřebí-Adamov nehl.

II.třída – okresní přebor ženy 

6.kolo:

Kunštát-Boskovice 1:3 (0:1), Rotroeklová Brigita – Černá 2, Paděrová, Lipová-Ráječko 0:7 (0:1), Vomočilová 3, Čípková 2, Světlíková, Šustrová, Drnovice-Kostelec B 2:1 (0:1), Liznová, Jeřábková – Jelínková,Výsledek z 5.kola: Drnovice-Ráječko 1:1 (1:1), Liznová – Musilová Anna.