Sloup střídá Jedovnice v čele Okresního přeboru – výsledky – 9. kolo

Sloup předskočil na čele Okresního přeoboru Jedovnice. Ve III. Třídě si upevnila vedení Lipůvka, poněvadž Kunštát ztratil v Benešově. Svoje skupiny IV. Třídy stále vedou Adamov a Svitávka. Je tady další várka čerstvých výsledků okresních soutěží.

II.třída – okresní přebor muži

9.kolo:

Skalice-Jedovnice 1:1 (1:0), Vaněk – Borek, Doubravice-Sloup 0:2 (0:0), Nečas, vlastní, Boskovice B-Blansko B 1:4 (0:3), vlastní – Blatný, Nečas, Pokorný, Majer, ČK: Jordánek (Bos.),

Drnovice-Olešnice 2:2 (0:1), Čermák, Navrátil – Kuda, Boček,Vysočany-Kořenec 4:0 (1:0), Beneš M. 2, Slouka J., Hejč Jiří, Šošůvka-Olomučany 1:1 (1:0), Zouhar Roman – vlastní,

Letovice-Rudice 1:2 (0:2), Chmelíček – Sehnal, Matuška Jan st.

*1.*Sloup*9*6*1*2*24:7*19*

*2.*Jedovnice*9*5*3*1*23:14*18*

*3.*Olomučany*9*5*2*2*13:14*17*

*4.*Blansko B*9*5*1*3*21:13*16*

*5.*Doubravice*9*5*0*4*15:12*15*

*6.*Olešnice*9*3*5*1*18:14*14*

*7.*Boskovice B*9*4*2*3*18:16*14*

*8.*Rudice*9*3*4*2*14:18*13*

*9.*Vysočany*9*3*2*4*16:12*11*

*10.*Šošůvka*9*3*2*4*20:25*11*

*11.*Kořenec*9*2*4*3*8:13*10*

*12.*Drnovice*9*2*2*5*16:23*8*

*13.*Skalice*9*1*2*6*11:24*5*

*14.*Letovice*9*0*2*7*12:24*2*

 

III.třída muži

9.kolo:

Kotvrdovice-V.Opatovice 4:4 (1:2), Sehnal 3, vlastní – Hladil 2, Ostřížek, Sedláček, Knínice-Bořitov B 2:0 (1:0), Tesař Libor, Jurka L., Lipůvka-Vavřinec 2:0 (2:0), Vlasák, Hájek, Vilémovice-Ráječko B 7:0 (3:0), Školař 3, Mikšovský 2, Kučera M., Kučera O., Ostrov-Lysice 4:3 (2:2), nehl.,Vranová-Vísky 4:2 (2:1), Šamšula 2, Bednář, Krčil – Šmeral 2, ČK: Pavlík J. (Vís.), Benešov-Kunštát B 3:2 (0:1), Henek 2, Mucha – Nedoma 2.

*1.*Lipůvka*9*7*0*2*29:9*21*

*2.*Kunštát B*9*6*0*3*30:24*18*

*3.*Kotvrdovice*9*5*1*3*27:18*16*

*4.*Ostrov*9*5*1*3*21:17*16*

*5.*Benešov*9*5*1*3*21:19*16*

*6.*Knínice*9*4*3*2*18:12*15*

*7.*Vavřinec*9*5*0*4*24:22*15*

*8.*Vranová*9*4*1*4*18:27*13*

*9.*Vilémovice*9*4*0*5*17:12*12*

*10.*Vísky*9*3*2*4*19:20*11*

*11.*Ráječko B*9*3*2*4*19:26*11*

*12.*Lysice*9*3*1*5*19:21*10*

*13.*V.Opatovice*9*2*2*5*19:26*8*

*14.*Bořitov B*9*0*0*9*8:36*0*

IV.třída muži, sk. A

9.kolo:

Vilémovice B-Jedovnice B 3:3 (1:1), Flek P., Školař, Šindelář – Pešička, Nezval, Pernica, Lažany-Olomučany B 7:0 (0:0), Podrazil 3, Raichl D. 2, Raichl P., Ill, Lažánky-Adamov 0:3 nehl., Bukovina-Rozstání 5:1 (3:0), Garaj T. 2, Bláha, Slouka J., Mudrla – Piták.

IV.třída muži, sk. B

9.kolo:

Valchov-Svitávka 0:1 (0:1), Procházka, Doubravice B-Voděrady 2:2 (1:1), Sáňka J. st., Sáňka Jakub – Bednář Michal, Kyrcz, Lomnice-Cetkovice 3:1 (1:1), Lepší, Němec, Racek – Luňáček, Skalice B-Kořenec B 4:2 (2:1), Haluza 3, Pečínka – Novotný A., Schőn, ČK: Vrana (S).

OP Dorost, sk. A

7.kolo:

Lipůvka-Jedovnice 0:1 (0:0), Opletal, Skalice-Černá Hora 1:3 (1:1), Braunšlégr – nehl., Kotvrdovice-Ráječko 2:3 (1:2), Keprt, Šenk – Kolář 2, Jabůrek, Adamov-Sloup 1:9 (0:3), Smolík – Razák 4, Šindelka, Hasoň, Burgr T., Keprt, vlastní, ČK: Didi (A).

OP Dorost, sk. B

7.kolo:

Letovice-V.Opatovice 2:2 (2:0), Matuška, Novotný – Stárek, Ille,Voděrady-Drnovice 2:1 (1:0), Kropáč, Sekený – Dvořáček, Cetkovice-Olešnice 6:1 (2:0), Šmíd 3, Alexa, Jedlička, Pospíšil J. – Svoboda, ČK: Pospíšil J. – Jílek,Vísky-Svitávka 0:6 (0:3), nehl.

OP Žáci, sk. A

6.kolo:

Boskovice B-Sloup 5:2 (0:2), Strya L. 2, Holcner, Ferugová, Dvořák F. – Novák, Andrlík R., Doubravice-Kotvrdovice 0:3 (0:1), Keprt R. 2, Málek, Lipovec-Ráječko 10:1 (4:0), Škvařil 3, Fűrst 2, Šíbl 2, Mikoláš, Rýšánek, vlastní – nehl., Rudice-Olomučany 9:2 (6:0), Matuška J. 4, Magda 2, Klinkovský 2, Navrátil – Hanák 2, Oprava výsledku z 5.kola: Ráječko-Lipůvka 0:3 kontumačně.

OP Žáci, sk. B

6.kolo:

Knínice-Drnovice 1:5 (1:2), Kšica J. – Bělehrádek 2, Beránek, Koudelka, vlastní, Kunštát-Svitávka 3:1 (2:1), Novotný Jan 2, Bednář – Staněk, Cetkovice-Lysice 0:0 (0:0), Letovice-V.Opatovice 3:3 (1:1), Pokorný 2, Bezděk – Kříženecký 2, Sychra J.

OP Mladší žáci 7+1

6.kolo:

Knínice-Olomučany 9:3 (4:3), Lajšner 3, Mucha O. 2, Mucha V., Probošt, Korčák, Špidlík – Žáček 2, Beránek, Kunštát-Svitávka 3:7 (0:4), Motyčka 2, Dočekal – Pinkava Š. 5, Sklenář, Mašek, Blansko B-Olešnice 8:1 (5:1), Gregor 4, Ševčík 3, Pačovský – Konopáč,V.Opatovice-Boskovice B 1:1 (1:0), Domanský – Hlaváček, Černá Hora-Jedovnice 1:1 (0:1), Chládek – Otýpka.

OP starší přípravka 5+1, sk. A

5.kolo:

Ráječko-Lipůvka 0:3 (0:1), Švaňhal 2, Novotný, Blansko-Lipovec 7:2 (4:0), Műller 2, Nečas 2, Gryc, Souček, Boček – Matuška, Zouhar D., Jedovnice-Adamov 13:5 (10:3), nehl.,Vavřinec-Vysočany 5:13 (2:6), Moravec 4, Vybíhal – Kolomazníček 7, Žáček 4, Šebela 2, Výsledek ze 4.kola: Vysočany-Rudice 2:6 (2:1), Kolomazníček 2 – Matuška 2, Magda 2, Martinásek, Stupinský.

OP starší přípravka 5+1, sk. B

5.kolo:

Boskovice B-Rájec/Jestřebí 3:6 (3:3), Suchý L. 2, Ondroušek Š. – Frýdek J. 4, Dovrtěl Jakub 2, Letovice-Boskovice 0:17 (0:9), Alexa 5, Učeň 4, Sychra F. 3, Brűckner 2, Sychra L., Nesvadba, Černý,Voděrady-Knínice 1:1 (0:1), Opluštil A. – Mucha, Výsledek ze 4.kola: Rájec/Jestřebí-Voděrady 4:2 (2:1), Kala, Dovrtěl, Ševčík Jan, Frýdek – Opluštil Libor 2.

OP mladší přípravka 4+1

5.kolo:

Blansko-Boskovice nehl., Jedovnice-Adamov 0:6 (0:2), nehl., Kunštát-Rájec/Jestřebí 7:6 (3:3), Dočekal 3, Baňa, Hladil, Janků Daniel, Krésa – Kala 3, Ševčík, Štěpánek, Šváb, Černá Hora-Blansko B 3:3 (1:1), Fojt 2, Pavlíček – Ryzí 2, Hasoň, Výsledek ze 4.kola: Rájec/Jestřebí-Jedovnice 5:3 (2:1), Štěpánek 3, Šváb, Ševčík – Plch 3.

II.třída – okresní přebor ženy 

7.kolo:

Drnovice-Kunštát 0:3 (0:2), Rotroeklová Brigita, Bláhová, Zoubková, Kostelec B-Lipová 16:0 (7:0), Řezníčková 8, Tomešová 5, Křupková, Látalová, Urbanová, Ráječko-Boskovice 0:0 (0:0).