Sezóna 2014/15 odstartovala

doubravice-lipuvka-2015O uplynulém víkendu odstartovaly úvodním kolem okresní soutěže v kopané mužů sezóny 2014/15. 

Hned v prvním kole ztratil body loňský černý kůň Šošůvka, která prohrála v loni se zachraňující Olešnici 3:1. Byl to vlastně jediný bodový úspěch domácího týmu. Nováček Kunštát totiž doma podlehl Sloupu 1:2, ve Vavřinci vyhrál další nováček, Letovice. Z kraje sestoupivší Doubravice doma vyhořela s Lipůvkou 1:4. Kořenec doma podlehl favorizovaným Vilémovicím a Jedovnice si odvezly tři body z Vysočan po výhře 2:4.

Parádní obrat předvedly Olomučany, když v sousedském derby prohrávaly v poločase 3:0. Na domácím hřišti v letní přestávce posílené Rudice ale dokázali vývoj zápasu čtyřmi góly otočit a dolů z kopce si odvezly tři cenné body.

Sportika Okresní přebor muži

1.kolo

Kunštát B-Sloup 1:2 (1:1), Záboj – Novák, Svoboda, Rudice-Olomučany 3:4 (3:0), Matuška, Sehnal, Šenk – Navrkal 2, Klíma, Opletal, Olešnice-Šošůvka 3:1 (0:0), Bílek, Kintr, Kubíček – Kuchař, Kořenec-Vilémovice 2:4 (0:2), Bašný, Krejčíř – Pernica 2, Maroši, Vorlický, Vysočany-Jedovnice 2:4 (2:2), Hejč Tomáš, Torda – Borek 2, Tajnai Martin 2, Doubravice-Lipůvka 1:4 (1:4), Pijáček – Jabůrek 2, Mánek, Sedláček, Vavřinec-Letovice 0:3 (0:1) – Řezník 2, Maška.

*1.*Lipůvka*1*1*0*0*4:1*3*

*2.*Letovice*1*1*0*0*3:0*3*

*3.*Jedovnice*1*1*0*0*4:2*3*

*4.*Vilémovice*1*1*0*0*4:2*3*

*5.*Olešnice*1*1*0*0*3:1*3*

*6.*Olomučany*1*1*0*0*4:3*3*

*7.*Sloup*1*1*0*0*2:1*3*

*8.*Rudice*1*0*0*1*3:4*0*

*9.*Kunštát B*1*0*0*1*1:2*0*

*10.*Kořenec*1*0*0*1*2:4*0*

*11.*Vysočany*1*0*0*1*2:4*0*

*12.*Šošůvka*1*0*0*1*1:3*0*

*13.*Doubravice*1*0*0*1*1:4*0*

*14.*Vavřinec*1*0*0*1*0:3*0*

Reportáže ze zápasů

III.třída muži

1.kolo

Vranová-Ostrov 2:2 (2:0), Bednář, Krčil – Gross, Kostka, Kotvrdovice-Svitávka 0:6 (0:2) – Zoubek 3, Kamenický 2, Dvořák, Skalice n.Svitavou B-Bořitov B 3:0 (1:0), Bílek 2, Stejskal, Boskovice B-Vísky 1:6 (0:2), vlastní 2, Pavel – Lokaj, Přikryl, Schőn, Šmeral, Knínice-Drnovice nehlášeno, Velké Opatovice-Adamov 3:1 (2:1), střelci nehlášeni, Ráječko-Lažany 2:1 (1:0), Kopecký, Štafa – Pilch.

*1.*Svitávka*1*1*0*0*6:0*3*

*2.*Vísky*1*1*0*0*6:1*3*

*3.*Skalice n.Svitavou B*1*1*0*0*3:0*3*

*4.*Velké Opatovice*1*1*0*0*3:1*3*

*5.*Ráječko*1*1*0*0*2:1*3*

*6.*Vranová*1*0*1*0*2:2*1*

*7.*Ostrov*1*0*1*0*2:2*1*

*8.*Knínice*0*0*0*0*0:0*0*

*9.*Drnovice*0*0*0*0*0:0*0*

*10.*Lažany*1*0*0*1*1:2*0*

*11.*Adamov*1*0*0*1*1:3*0*

*12.*Bořitov B*1*0*0*1*0:3*0*

*13.*Boskovice B*1*0*0*1*1:6*0*

*14.*Kotvrdovice*1*0*0*1*0:6*0*

IV. třída muži

1.kolo

Voděrady-Lažánky 3:7 (2:3), Alexa, Bednář, Boček – Cupák Ivo 3, Musil Vojtěch 3, Kvasnovský, Skalice n.Svitavou B-Vilémovice B 3:3 (2:0), Havelka, Marek, Rychnovský – Kubík, Kučera, Zmeko, Lomnice-Cetkovice 7:0 (5:0), Němec 7, Doubravice B-Lipůvka B 4:4 (2:1), Šuch 3, Musil – Kovář 2, Macko, Pospíšil, Svitávka B-Benešov 1:5 (1:1), Škrabal – Osuch 4, Abraham.

*1.*Lomnice*1*1*0*0*7:0*3*

*2.*Lažánky*1*1*0*0*7:3*3*

*3.*Benešov*1*1*0*0*5:1*3*

*4.*Doubravice B*1*0*1*0*4:4*1*

*5.*Lipůvka B*1*0*1*0*4:4*1*

*6.*Skalice n.Svitavou B*1*0*1*0*3:3*1*

*7.*Vilémovice B*1*0*1*0*3:3*1*

*8.*Jedovnice B*0*0*0*0*0:0*0*

*9.*Voděrady*1*0*0*1*3:7*0*

*10.*Svitávka B*1*0*0*1*1:5*0*

*11.*Cetkovice*1*0*0*1*0:7*0*