Svitávka už vede III. Třídu– výsledky 2. kolo

Sportika Okresní přebor muži

Reportáže ze zápasů

2.kolo

Sloup-Letovice 1:3 (1:2), Sekanina – Řezník 2, Bednář, Lipůvka-Vavřinec 6:3 (4:2), Mánek 3, Sedláček 2, Pospíšil – Hudec, Kovařík, Nečas, Jedovnice-Doubravice 1:1 (1:1), Tajnai Martin – Zvejška, ČK: Tajnai Martin (J), Vilémovice-Vysočany 6:2 (4:2), Mikšovský Petr2, Pernica 2, Mikšovský Michal , Vorlický Jiří st. – Beneš, Torda, Šošůvka-Kořenec 3:2 (1:2), Dvořáček, Krátký, Kuchař – Krejčíř, Meluzín, Olomučany-Olešnice 1:0 (1:0), Šafařík, Kunštát B-Rudice 3:1 (1:1), Janča, Kuruc, Prudil – Sehnal.

*1.*Lipůvka*2*2*0*0*10:4*6*

*2.*Vilémovice*2*2*0*0*10:4*6*

*3.*Letovice*2*2*0*0*6:1*6*

*4.*Olomučany*2*2*0*0*5:3*6*

*5.*Jedovnice*2*1*1*0*5:3*4*

*6.*Kunštát B*2*1*0*1*4:3*3*

*7.*Olešnice*2*1*0*1*3:2*3*

*8.*Šošůvka*2*1*0*1*4:5*3*

*9.*Sloup*2*1*0*1*3:4*3*

*10.*Doubravice*2*0*1*1*2:5*1*

*11.*Rudice*2*0*0*2*4:7*0*

*12.*Kořenec*2*0*0*2*4:7*0*

*13.*Vysočany*2*0*0*2*4:10*0*

*14.*Vavřinec*2*0*0*2*3:9*0*

Kanonýři: 4 – Mánek Radek (Lipůvka), Pernica Marek (Vilémovice), Řezník Vladislav (Letovice), 3 – Sedláček Radek (Lipůvka), Tajnai Martin (Jedovnice)

III.třída muži

2.kolo

Ostrov-Lažany 1:0 (0:0), Gryc, Adamov-Ráječko 6:1 (5:1), Malásek 3, Brychta, Hrazdíra, Krátký – Štafa, Drnovice-Velké Opatovice odloženo na 28.10. 2014, Vísky-Knínice 1:1 (1:1), Přikryl – Palán, Bořitov B-Boskovice B 1:3 (0:2), Havlík – Žouželka 2, Raus, Svitávka-Skalice n.Svitavou B 2:1 (1:1), Dvořák, Krejčí – Pokorný, ČK: Marek Jan (Sk), Vranová-Kotvrdovice 4:2 (3:2), Štarha 2, Bednář, Krčil – Sehnal 2.

*1.*Svitávka*2*2*0*0*8:1*6*

*2.*Vísky*2*1*1*0*7:2*4*

*3.*Vranová*2*1*1*0*6:4*4*

*4.*Ostrov*2*1*1*0*3:2*4*

*5.*Adamov*2*1*0*1*7:4*3*

*6.*Skalice n.Svitavou B*2*1*0*1*4:2*3*

*7.*Velké Opatovice*1*1*0*0*3:1*3*

*8.*Drnovice*1*1*0*0*3:2*3*

*9.*Boskovice B*2*1*0*1*4:7*3*

*10.*Ráječko*2*1*0*1*3:7*3*

*11.*Knínice*2*0*1*1*3:4*1*

*12.*Lažany*2*0*0*2*1:3*0*

*13.*Bořitov B*2*0*0*2*1:6*0*

*14.*Kotvrdovice*2*0*0*2*2:10*0*

Kanonýři: 4 – Malásek Tomáš (Adamov), 3 – Zoubek Petr (Svitávka) 

IV. třída muži

2.kolo

Lipůvka B-Svitávka B 3:2 (3:1), Filla, Freiberg – Zapletal, vlastní, Škrabal, ČK: Dvořáček Stanislav (S), Jedovnice B-Doubravice B 2:5 (2:2), Borek, Miklůš – Sáňka 2, Schuch, Sáňka, Vomela, Vilémovice B-Lomnice 0:2 (0:1) – Rochla, Řeřucha.

*1.*Lomnice*2*2*0*0*9:0*6*

*2.*Doubravice B*2*1*1*0*9:6*4*

*3.*Lipůvka B*2*1*1*0*7:6*4*

*4.*Lažánky*1*1*0*0*7:3*3*

*5.*Benešov*1*1*0*0*5:1*3*

*6.*Skalice n.Svitavou B*1*0*1*0*3:3*1*

*7.*Vilémovice B*2*0*1*1*3:5*1*

*8.*Jedovnice B*1*0*0*1*2:5*0*

*9.*Voděrady*1*0*0*1*3:7*0*

*10.*Svitávka B*2*0*0*2*3:8*0*

*11.*Cetkovice*1*0*0*1*0:7*0*

Kanonýři: 7 – Němec Marcel (Lomnice), 4 – Osuch Lukáš (Benešov), 3 – Cupák Ivo (Lažánky), Musil Vojtěch (Lažánky), Šuch Ondřej (Doubravice B).