Lipůvka vede Okresní přebor, Ostrov III. Třídu – výsledky 3. kolo

lipuvka-15-2Máme tu další odehrané kolo a s ním i krátký souhrn z okresních fotbalových hřišť.

Sportika Okresní přebor

Do čela Okresního přeboru se dostala Lipůvka, která stejně jako Vilémovice potřetí v řadě vyhrála a před svým pronásledovatelem má náskok pouze ve skóre. Zmíněná Lipůvka vyhrála v Letovicích 0:4 a Vilémovice v Doubravici 1:4. Loňský účastník krajských soutěží má po třech kolech pouze bod a jeho výsledky jsou pro mě zklamáním.

Třetí jsou Jedovnice, které se bez Tajnaje a Sedláčka trápily ve Vavřinci a překvapivě i Olomučany, které remizovaly na Kořenci 2:2. Inu, Pokojovo nové koště zřejmě dobře mete. Vysočany konečně zabraly a v sousedském derby překonaly Šošůvku 3:2. Zápas mezi Rudicí a Sloupem byl odložen na 4. září.

Reportáže ze zápasů

3.kolo

Rudice-Sloup odloženo na 4.9., Olešnice-Kunštát B 4:1 (2:1), Bílek, Kintr, Kubíček, Vrzal – Vlasák, ČK: Havlíček Jiří (O), Kořenec-Olomučany 2:2 (1:2), Barák, Bašný – Klíma Pavel, Opletal, Vysočany-Šošůvka 3:2 (2:1), Torda 2, Hejč Jiří – Krátký, Sehnal, Doubravice-Vilémovice 1:4 (1:2), Zvejška – Vorlický Jiří ml. 2, Maroši, Mikšovský Petr, Vavřinec-Jedovnice 2:3 (1:2), Kovařík, Nečas – Gromský 2, Pernica, Letovice-Lipůvka 0:4 (0:2) – Sedláček 2, Kirschner, Macko, ČK: Stria (Le).

*1.*Lipůvka*3*3*0*0*14:4*9*

*2.*Vilémovice*3*3*0*0*14:5*9*

*3.*Jedovnice*3*2*1*0*8:5*7*

*4.*Olomučany*3*2*1*0*7:5*7*

*5.*Olešnice*3*2*0*1*7:3*6*

*6.*Letovice*3*2*0*1*6:5*6*

*7.*Sloup*2*1*0*1*3:4*3*

*8.*Šošůvka*3*1*0*2*6:8*3*

*9.*Kunštát B*3*1*0*2*5:7*3*

*10.*Vysočany*3*1*0*2*7:12*3*

*11.*Kořenec*3*0*1*2*6:9*1*

*12.*Doubravice*3*0*1*2*3:9*1*

*13.*Rudice*2*0*0*2*4:7*0*

*14.*Vavřinec*3*0*0*3*5:12*0*

Kanonýři: 5 – Sedláček Radek (Lipůvka), 4 – Mánek Radek (Lipůvka), Pernica Marek (Vilémovice), Torda Jan (Vysočany), Řezník Vladislav (Letovice), 3 – Mikšovský Petr (Vilémovice), Tajnai Martin (Jedovnice).

III.třída muži

Ostrov využil zaváhání Svitávky, která prohrála v Boskovicích a poněkud překvapivě se dostal do čela III. Třídy díky vítězství v Kotvrdovicích. Loňský účastník Okresního přeboru nemá na kontě ani bod, přesto dopadl lépe než Lysice, ty po sestupu do IV. Třídy tým mužů už ani nemají.

3.kolo

Kotvrdovice-Ostrov 0:1 (0:0) – Gross, Skalice n.Svitavou B-Vranová 4:2 (1:1), Haluza, Janíček, Rychnovský, Sekanina – Krčil, Štarha, Boskovice B-Svitávka 2:1 (1:1), Fadrný, Živný – Zoubek, Knínice-Bořitov B 7:1 (4:1), Minařík 3, Korčák, Kočár, Přikryl, Tesař Libor – Havlík Michal, Velké Opatovice-Vísky 3:3 (0:2), Niessner 2, Ostřížek – Kamba, Pavlík, Přikryl, ČK: Škrabal (V.O.), Ráječko-Drnovice 3:2 (2:1), Štafa 2, Hebký – Pavel, Páral, Lažany-Adamov 1:3 (0:1), Raichl Pavel – Dáňa, Malásek, Vach, ČK: Raichl Jaroslav (L).

*1.*Ostrov*3*2*1*0*4:2*7*

*2.*Svitávka*3*2*0*1*9:3*6*

*3.*Adamov*3*2*0*1*10:5*6*

*4.*Skalice n.Svitavou B*3*2*0*1*8:4*6*

*5.*Boskovice B*3*2*0*1*6:8*6*

*6.*Ráječko*3*2*0*1*6:9*6*

*7.*Vísky*3*1*2*0*10:5*5*

*8.*Knínice*3*1*1*1*10:5*4*

*9.*Velké Opatovice*2*1*1*0*6:4*4*

*10.*Vranová*3*1*1*1*8:8*4*

*11.*Drnovice*2*1*0*1*5:5*3*

*12.*Lažany*3*0*0*3*2:6*0*

*13.*Kotvrdovice*3*0*0*3*2:11*0*

*14.*Bořitov B*3*0*0*3*2:13*0*

Kanonýři: 5 – Malásek Tomáš (Adamov), 4 – Štafa Tomáš (Ráječko), 3 – Krčil Roman (Vranová), Minařík Tomáš (Knínice), Niessner Marek (Velké Opatovice), Přikryl Tomáš (Vísky), Zoubek Petr (Svitávka).

IV. třída muži

3.kolo

Skalice n.Svitavou B-Voděrady 3:0 (0:0), Havelka, Hubený, Marek, Doubravice B-Cetkovice 6:3 (3:1), Šuch 2, Malach, Sáňka, Tenora, Vomela – Šmíd 2, Jurka, Svitávka B-Jedovnice B 0:0, ČK: Kovář (S), Benešov-Lipůvka B 4:3 (1:2), Osuch 3, Henek – Bohatec 2, Nováček, Vilémovice B-Lažánky 1:7 (1:1)

*1.*Doubravice B*3*2*1*0*15:9*7*

*2.*Lažánky*2*2*0*0*14:4*6*

*3.*Lomnice*2*2*0*0*9:0*6*

*4.*Benešov*2*2*0*0*9:4*6*

*5.*Skalice n.Svitavou B*2*1*1*0*6:3*4*

*6.*Lipůvka B*3*1*1*1*10:10*4*

*7.*Jedovnice B*2*0*1*1*2:5*1*

*8.*Svitávka B*3*0*1*2*3:8*1*

*9.*Vilémovice B*3*0*1*2*4:12*1*

*10.*Voděrady*2*0*0*2*3:10*0*

*11.*Cetkovice*2*0*0*2*3:13*0*

Kanonýři: 7 – Němec Marcel (Lomnice), Osuch Lukáš (Benešov), 5 – Šuch Ondřej (Doubravice B), 3 – Cupák Ivo (Lažánky), Kratochvíl (Lažánky), Musil Vojtěch (Lažánky), Sáňka Josef st. (Doubravice B).