V čele Okresního přeboru jsou Vilémovice – výsledky 4. kolo

Vytrvalý déšť zapříčinil odložení hned několika zápasů a tak jsou tabulky okresních soutěží trochu neúplné. V těch odehraných si špatně vedl lídr III. Třídy Ostrov, který doma prohrál s Adamovem a ten se díky tomu dostal do čela. V Okresním přeboru si dobře vedly Vilémovice a vedou tabulku.

Sportika Okresní přebor muži

Vilémovice byly sice lepším týmem, ale dlouho se s Vavřincem trápily a utkání zlomily ve svůj prospěch až ve druhé půli. Také Jedovnice rozjely brankostroj až po přestávce a porazily Letovice tenisově 6:0. Podobně si vedla doma i Šošůvka, která o půli gól ztrácela na Doubravici, ale po změně stran utkání otočila.

Remíza 2:2 se zrodila v Kunštátě, kde tamní B tým remizoval s Kořencem a v Rudici, kde se o body podělili s Olešnicí.

Olomučany dohrají zápas s  Vysočany 18. září. To Sloup už má odložené zápasy dva a ten s Lipůvkou přijde na řadu v den výročí založení Republiky 28. října. Ten první s Rudicí odehrají ve čtvrtek 4. září v 17:45.

Klubové reportáže ze zápasů

4.kolo

Sloup-Lipůvka odloženo na 28.10., Jedovnice-Letovice 6:0 (1:0), Borek 2, Vintr 2, Gromský, Pernica, Vilémovice-Vavřinec 4:1 (1:1), Pernica 2, Talafa, Urbánek – Kovařík, Šošůvka-Doubravice 3:2 (1:2), Kuchař 2, Knődl, vlastní – Hájek, Olomučany-Vysočany odloženo na 18.9. v 17,00hod, Kunštát B-Kořenec 2:2 (1:2), Doležel, Loukota – Krejčíř, Schulze, Rudice-Olešnice 2:2 (1:1), Sehnal, Stehlík – Hořínek, Pařízek, ČK: Nevřela (R).

*1.*Vilémovice*4*4*0*0*18:6*12*

*2.*Jedovnice*4*3*1*0*14:5*10*

*3.*Lipůvka*3*3*0*0*14:4*9*

*4.*Olešnice*4*2*1*1*9:5*7*

*5.*Olomučany*3*2*1*0*7:5*7*

*6.*Šošůvka*4*2*0*2*9:10*6*

*7.*Letovice*4*2*0*2*6:11*6*

*8.*Kunštát B*4*1*1*2*7:9*4*

*9.*Sloup*2*1*0*1*3:4*3*

*10.*Vysočany*3*1*0*2*7:12*3*

*11.*Kořenec*4*0*2*2*8:11*2*

*12.*Rudice*3*0*1*2*6:9*1*

*13.*Doubravice*4*0*1*3*5:12*1*

*14.*Vavřinec*4*0*0*4*6:16*0*

Kanonýři: 6 – Pernica Marek (Vilémovice), 5 – Sedláček Radek (Lipůvka), 4 – Borek Vít (Jedovnice), Kuchař Jan (Šošůvka), Mánek Radek (Lipůvka), Torda Jan (Vysočany), Řezník Vladislav (Letovice).

 

III.třída muži

4.kolo:

Ostrov-Adamov 2:6 (0:1), Hudec, Kostka – Hrazdíra 2, Malásek 2, Vach 2, ČK: Randula (O), Drnovice-Lažany odloženo na 10.9. v 17,30hod, Vísky-Ráječko 1:4 (0:3), Přikryl – Prokop 3, Slavíček, Bořitov B-Velké Opatovice 1:8 (0:4), Ostrý – Niessner 3, Svoboda 2, Ille, Klicpera, Ostřížek, Svitávka-Knínice odloženo na 28.10., Vranová-Boskovice B 4:3 (2:2), Jež, Krčil, Tříska – Oldřich, Preč, vlastní, Žouželka, ČK: Jordánek (B), Kotvrdovice-Skalice n.Svitavou B 1:3 (0:2), Sedlák – Janíček 2, Bílek.

*1.*Adamov*4*3*0*1*12:11*9*

*2.*Skalice n.Svitavou B*4*3*0*1*11:5*9*

*3.*Ráječko*4*3*0*1*10:10*9*

*4.*Velké Opatovice*3*2*1*0*14:5*7*

*5.*Vranová*4*2*1*1*12:11*7*

*6.*Ostrov*4*2*1*1*6:8*7*

*7.*Svitávka*3*2*0*1*9:3*6*

*8.*Boskovice B*4*2*0*2*9:12*6*

*9.*Vísky*4*1*2*1*11:9*5*

*10.*Knínice*3*1*1*1*10:5*4*

*11.*Drnovice*2*1*0*1*5:5*3*

*12.*Lažany*3*0*0*3*2:6*0*

*13.*Kotvrdovice*4*0*0*4*3:14*0*

*14.*Bořitov B*4*0*0*4*3:21*0*

Kanonýři: 6 – Niessner Marek (Velké Opatovice), 5 – Malásek Tomáš (Adamov), 4 – Krčil Roman (Vranová), Přikryl Tomáš (Vísky), Štafa Tomáš (Ráječko).

IV. třída muži

4.kolo:

Jedovnice B-Benešov 3:6 (2:2), Pešička 2, Bareš – Abrahám 3, Andrlík, Mucha, Ryšavý, Cetkovice-Svitávka B odloženo na 12.9. v 16,30hod, Vilémovice B-Doubravice B 0:2 (0:1) – Schuch, Šuch, Voděrady-Lomnice nehlášeno, Lažánky-Skalice n.Svitavou B 2:1 (0:0), Kratochvíl, Zukal – Burgr.

*1.*Doubravice B*4*3*1*0*17:9*10*

*2.*Lažánky*3*3*0*0*16:5*9*

*3.*Benešov*3*3*0*0*15:7*9*

*4.*Lomnice*2*2*0*0*9:0*6*

*5.*Skalice n.Svitavou B*3*1*1*1*7:5*4*

*6.*Lipůvka B*3*1*1*1*10:10*4*

*7.*Svitávka B*3*0*1*2*3:8*1*

*8.*Jedovnice B*3*0*1*2*5:11*1*

*9.*Vilémovice B*4*0*1*3*4:14*1*

*10.*Voděrady*2*0*0*2*3:10*0*

*11.*Cetkovice*2*0*0*2*3:13*0*

Kanonýři: 7 – Němec Marcel (Lomnice), Osuch Lukáš (Benešov), 6 – Šuch Ondřej (Doubravice B), 4 – Abrahám Martin (Benešov), Kratochvíl Robert (Lažánky).

 

II. třída – OP dorost, skupina A

1.kolo:

Lipůvka-Doubravice 6:1 (3:0), Hloušek 2, Řičánek 2, Freiberg, Ráček – Štěrba, Kotvrdovice-Drnovice/Voděrady 3:0 (1:0), Suffner 2, Res, Rájec-Jestřebí-SloupVavřinec 11:0 (5:0), Dvořák 5, Opatřil 2, Jarůšek, Kunc, Müller – vlastní, Olomučany-Č.H./Bořitov/Bosk. B 1:0 (0:0), Kroutil.

 

II. třída – OP dorost, skupinaB

1.kolo:

Knínice-Letovice 3:5 (2:1), Přikryl, Kšica – střelci nehlášeni, Vísky-Velké Opatovice 3:4 (2:2), Stark 2, Hladil – Korec 2, Bažant, Kříženecký, Lysice/Kunštát-Olešnice 5:1 (3:1), Doležal 2, Tenora 2, Nečas – Svoboda.

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A

1.kolo:

Kuřim-Ráječko 13:1 (4:1), Šťastný 9, Vašíček 2, Zabadal 2 – Souček, Kotvrdovice-Adamov 14:2 (7:1), Vančura 6, Válek 4, Kuběna 2, Mlčoušek 2 – Bavlnka 2, Lipovec-Rudice/Jedovnice 1:4 (0:1), Mikoláš – Kouřil 2, Kučera, Matuška.

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B

1.kolo:

Knínice-Velké Opatovice nehlášeno, Dolní Loučky-Svitávka 4:3 (2:2), Konečný 2, Martinek 2 – Pinkava 2, Bednář, Drnovice/Žijeme hrou-Č.H./Bořitov 3:4 (1:1).

 

OP mladší žáci 7+1

1.kolo:

Cetkovice-Knínice 4:3 (2:1), Letfus 2, Najer 2 – Blažek, Kunc, Mucha, Šošůvka-Benešov/Kořenec odloženo, Žijeme hrou B-Boskovice B nehlášeno, Sloup/Vysočany-Letovice 0:6 (0:2) – Dvořáček 3, Petrů, Špidlík, Čapka.

 

Starší přípravka 5+1

1.kolo:

Kunštát/Olešnice A-Blansko A nehlášeno, Kunštát/Olešnice B-Blansko B nehlášeno, Kunštát/Olešnice A-Blansko B nehlášeno, Kunštát/Olešnice B-Blansko A nehlášeno Boskovice A-Knínice odloženo, Boskovice B-Velké Opatovice 1:4 (1:2), Šíp – Feder, Foret, Fuksa, Lysoněk, Boskovice A-Velké Opatovice 23:2 (12:0), Čejka 13, Bohatec 4, Marek 3, Fojt 2, Svoboda – Feder, Fuksa, Boskovice B-Knínice odloženo, Jedovnice-Lipovec odloženo , Adamov/Rudice-Benešov/Kořenec odloženo, Jedovnice-Benešov/Kořenec odloženo, Adamov/Rudice-Lipovec odloženo,  Svitávka-Rájec-Jestřebí 5:11 (4:5), Valoušek 2, Šebesta 2, Peňáz – Dankovský 6, Klepárník 3, Málek, Švec, Letovice-Ráječko 4:3 (0:2), Jež 2, Hejl, Šamšula – Palacký 2, Pavlík, Svitávka-Ráječko 3:1 (1:1), Šebesta 2, Valoušek – Palacký, Letovice-Rájec-Jestřebí 5:12 (3:7), Jež 3, Pilát, Soyka – Dankovský 5, Klepárník 4, Málek 2, Sehnal, Lysice-Lipůvka 3:14 (1:6), Všianský 2, Tobiáš – Škarohlíd 6, Jelínek 4, Jurášek 2, Ševčík 2, Drnovice-Lažany 12:0 (8:0), Houdek 6, Alexa 2, Zábojová 2, Valenčík, Španělová, Lysice-Lažany 14:2 (7:0), Všianský 6, Tobiáš 3, Kazda 2, Němec 2, Ochmanský – Ďásek Jaroslav, Ďásek Tomáš, Drnovice-Lipůvka 3:10 (2:5), Hickl 2, Valenčík – Jelínek 3, Ševčík 3, Jurášek 2, Zámečník, Škarohlíd.

*1.*Lipůvka*2*2*0*0*24:6*6*

*2.*Rájec-Jestřebí*2*2*0*0*23:10*6*

*3.*Boskovice A*1*1*0*0*23:2*3*

*4.*Drnovice*2*1*0*1*15:10*3*

*5.*Lysice*2*1*0*1*17:16*3*

*6.*Svitávka*2*1*0*1*8:12*3*

*7.*Letovice*2*1*0*1*9:15*3*

*8.*Velké Opatovice*2*1*0*1*6:24*3*

*9.*Blansko A*0*0*0*0*0:0*0*

*10.*Blansko B*0*0*0*0*0:0*0*

*11.*Knínice*0*0*0*0*0:0*0*

*12.*Jedovnice*0*0*0*0*0:0*0*

*13.*Adamov/Rudice*0*0*0*0*0:0*0*

*14.*Lipovec*0*0*0*0*0:0*0*

*15.*Benešov/Kořenec*0*0*0*0*0:0*0*

*16.*Kunštát/Olešnice A*0*0*0*0*0:0*0*

*17.*Kunštát/Olešnice B*0*0*0*0*0:0*0*

*18.*Ráječko*2*0*0*2*4:7*0*

*19.*Boskovice B*1*0*0*1*1:4*0*

*20.*Lažany*2*0*0*2*2:26*0*

Kanonýři: 13 – Čejka František (Boskovice A), 11 – Dankovský M. (Rájec-Jestřebí), 8 – Všianský Tadeáš (Lysice).

 

Mladší přípravka

1.kolo:

Benešov/Kořenec-Ostrov A 4:9 (2:5), Koudelka 3, Minx – Ťoupek 4, Krejčí 3, Kumhalová, Rek, Boskovice-Ostrov B 6:12 (2:5), Petrů 3, Berousková 2, Vajčner – Lavická 7, Burget, Damko, Dubský, Konečný, Opatřil, Benešov/Kořenec-Ostrov B 2:15 (0:8), Minx, Vondál – Lavická 8, Konečný 6, Burget, Boskovice-Ostrov A 7:3 (6:3), Petrů 4, Berousková 2, Vajčner – Kala 2, Kumhalová, Letovice-Adamov 23:5 (12:3), Tyralík 7, Kobelka 4, Lepka 4, Majdl 3, Sič 2, Jokeš, Němeček, Tyralík – Malásek 3, Bavlnka 2, Svitávka-Jedovnice 3:15 (1:7), Bárta, Odehnal, Peňáz – Zouhar 3, Holý 2, Hégr 2, Kosoril 2, Přibyl 2, Hanák, Holub, Lízal, Vágner, Letovice-Jedovnice 8:6 (4:3), Tyralík 3, Majdl 2, Kobelka, Lepka, Němeček – Zouhar 5, Hégr, Svitávka-Adamov 11:9 (6:3), Bárta 3, Peňáz 3, Odehnal 2, Andrlík, Bílek, Čermák – Bavlnka 3, Janoušek 3, Polzer 3, Lažany-Knínice A nehlášeno, Lipůvka-Knínice B nehlášeno, Lažany-Knínice B nehlášeno, Lipůvka-Knínice A nehlášeno, Rájec-Jestřebí-Blansko 1:10 (1:6), Dvorský – Souček 4, Nejezchleb 3, Slanina 3.

*1.*Letovice*2*2*0*0*31:11*6*

*2.*Ostrov B*2*2*0*0*27:8*6*

*3.*Jedovnice*2*1*0*1*21:11*3*

*4.*Blansko*1*1*0*0*10:1*3*

*5.*Ostrov A*2*1*0*1*12:11*3*

*6.*Boskovice*2*1*0*1*13:15*3*

*7.*Svitávka*2*1*0*1*14:24*3*

*8.*Knínice A*0*0*0*0*0:0*0*

*9.*Knínice B*0*0*0*0*0:0*0*

*10.*Kunštát/Olešnice*0*0*0*0*0:0*0*

*11.*Lysice*0*0*0*0*0:0*0*

*12.*Lipůvka*0*0*0*0*0:0*0*

*13.*Lažany*0*0*0*0*0:0*0*

*14.*Rájec-Jestřebí*1*0*0*1*1:10*0*

*15.*Benešov/Kořenec*2*0*0*2*6:24*0*

*16.*Adamov*2*0*0*2*14:34*0*

Kanonýři: 15 – Lavická Klára (Ostrov B), 8 – Zouhar (Jedovnice), 7 – Konečný Štěpán (Ostrov B), Petrů Štěpán (Boskovice), Tyralík V. (Letovice).

 

Okresní přebor – ženy

1.kolo:

Kostelec-Ráječko 17:0 (10:0), Marková 3, Tomešová 3, Hájková 2, Paličková 2, Pitáková 2, Řezníčková 2, Adamová, Smičková, Urbanová, Kohoutovice-Mostkovice nehlášeno.