Skalice se vyhoupla do čela III. Třídy – výsledky 5. kolo

sosuvka-15-1Tentokrát fotbalistům přálo počasí a za svitu sluníčka odehráli kompletní 5. kolo okresních soutěží.

Okresní přebor muži

V Okresním přeboru se na čele udržely Vilémovice, které zvítězily v Letovicích 0:5. Ve šlágru kola uspěla doma Lipůvka, když porazila Jedovnice 3:1 a dál stíhá vedoucí Vilémovice. Oba týmy proplouvají zatím soutěží bez ztráty bodu. Venku se dařilo Rudici, kterou zřejmě nakopla čtvrteční dohrávka a odvezla si všechny tři body z Kořence po výhře 1:3. Podobně si vedla i Šošůvka, která v nedalekém Vavřinci zvítězila 1:4 a zápasu přihlížela pěkná divácká návštěva.

Olešnice doma přetlačila Sloup a jediná remíza kola se zrodila v Doubravici v souboji s Olomučany. V sobotním zápase pak Vysočany udolaly Kunštát B 5:0.

Klubové reportáže

5.kolo

Olešnice-Sloup 3:2 (1:1), Kubíček, Kuda, Vrzal – Bouda, Filouš,ČK: Kubíček (O) – Svoboda (S), Kořenec-Rudice 1:3 (0:3), Bašný – Šenk 2, Matuška, Vysočany-Kunštát B 5:0 (2:0), Beneš, Grmela, Hejč, Hejč, Nečas, Doubravice-Olomučany 1:1 (0:0) Pijáček – Palkaninec, ČK: Rychnovský (O), Vavřinec-Šošůvka 1:4 (0:0), Přikryl Radim- Bezděk, Dvořáček, Kuchař, Sehnal, Letovice-Vilémovice 0:5 (0:2) – Pernica 2, Eliáš, Vorlický st., Vorlický ml., Lipůvka-Jedovnice 3:1 (2:0), Macko 2, Hájek – Gromský ČK: Sedláček (L).

*1.*Vilémovice*5*5*0*0*23:6*15*

*2.*Lipůvka*4*4*0*0*17:5*12*

*3.*Jedovnice*5*3*1*1*15:8*10*

*4.*Olešnice*5*3*1*1*12:7*10*

*5.*Šošůvka*5*3*0*2*13:11*9*

*6.*Olomučany*4*2*2*0*8:6*8*

*7.*Rudice*5*2*1*2*16:11*7*

*8.*Vysočany*4*2*0*2*12:12*6*

*9.*Letovice*5*2*0*3*6:16*6*

*10.*Kunštát B*5*1*1*3*7:14*4*

*11.*Sloup*4*1*0*3*6:14*3*

*12.*Kořenec*5*0*2*3*9:14*2*

*13.*Doubravice*5*0*2*3*6:13*2*

*14.*Vavřinec*5*0*0*5*7:20*0*

Kanonýři: 8 – Pernica Marek (Vilémovice), 6 – Šenk Michal (Rudice), 5 – Kuchař Jan (Šošůvka), Sedláček Radek (Lipůvka).

III.třída muži

 5.kolo

Skalice n.Svitavou-Ostrov 3:0 (1:0), Bílek, Kačerik, Sekanina, Boskovice B-Kotvrdovice 6:2 (4:1), Žouželka 3, Oldřich 2, Vybíhal – Filip, Zukal, Knínice-Vranová 5:2 (4:1), Minařík 2, Kubín, Tesař Libor, Tesař Patrik, vlastní – Foler, Velké Opatovice-Svitávka 2:1 (2:1), Dostál, Ille – Dyčka, Ráječko-Bořitov B 4:1 (2:0), Štafa 2, Prokop, Slavíček – Mazal, Lažany-Vísky 1:1 (0:1), Nešetřl – Šmeral, ČK: Vrbka (L) – Kamba (V), Adamov-Drnovice 1:2 (1:0), Malásek – Pavel, Šmerda, ČK: Vach Tomáš (A).

*1.*Skalice n.Svitavou*5*4*0*1*14:5*12*

*2.*Ráječko*5*4*0*1*14:11*12*

*3.*Velké Opatovice*4*3*1*0*16:6*10*

*4.*Adamov*5*3*0*2*17:9*9*

*5.*Boskovice B*5*3*0*2*15:14*9*

*6.*Knínice*4*2*1*1*15:7*7*

*7.*Vranová*5*2*1*2*14:16*7*

*8.*Ostrov*5*2*1*2*6:11*7*

*9.*Svitávka*4*2*0*2*10:5*6*

*10.*Vísky*5*1*3*1*12:10*6*

*11.*Drnovice*3*2*0*1*7:6*6*

*12.*Lažany*4*0*1*3*3:7*1*

*13.*Kotvrdovice*5*0*0*5*5:20*0*

*14.*Bořitov B*5*0*0*5*4:25*0*

Kanonýři: 8 – Malásek Tomáš (Adamov), 6 – Niessner Marek (Velké Opatovice), Štafa Tomáš (Ráječko), Žouželka Jaroslav (Boskovice B), 5 – Minařík Tomáš (Knínice).

IV. třída muži

5.kolo

Lomnice-Lažánky 2:2 (1:1), Svitávka B-Vilémovice B 2:1 (0:1), Maršálek, Prudký – Kašpárek, Benešov-Cetkovice 6:3 (3:1), Osuch 4, Mucha 2 – Janek, Kubín, Letfus, Lipůvka B-Jedovnice B 8:1 (3:0), Kašpar 3, Hloušek 2, Bohatec, Filla, Skovajsa – Slouka.

*1.*Benešov*4*4*0*0*21:10*12*

*2.*Lažánky*4*3*1*0*18:7*10*

*3.*Lomnice*4*3*1*0*15:4*10*

*4.*Doubravice B*4*3*1*0*17:9*10*

*5.*Lipůvka B*4*2*1*1*18:11*7*

*6.*Skalice n.Svitavou B*3*1*1*1*7:5*4*

*7.*Svitávka B*4*1*1*2*5:9*4*

*8.*Vilémovice B*5*0*1*4*5:16*1*

*9.*Jedovnice B*4*0*1*3*6:19*1*

*10.*Voděrady*3*0*0*3*5:14*0*

*11.*Cetkovice*3*0*0*3*6:19*0*

Kanonýři: 11 – Osuch Lukáš (Benešov), 9 – Němec Marcel (Lomnice), 6 – Šuch Ondřej (Doubravice B).

OP dorost, skupina A

2.kolo

Doubravice-Č.H./Bořitov/Bosk. B 1:1 (1:0) Tomášek – Bawi Hung, ČK: Páral (ČH), SloupVavřinec-Olomučany 5:1 (2:1), Trtílek 3, Zouhar, Šindelka – Staněk, Drnovice/Voděrady-Rájec-Jestřebí 2:3 (2:2), Müller, Žáček – Dvořák, Opatřil, Ševčík, Lipůvka-Kotvrdovice 1:0 (0:0), Hošek.

*1.*Rájec-Jestřebí*2*2*0*0*14:2*6*

*2.*Lipůvka*2*2*0*0*7:1*6*

*3.*Kotvrdovice*2*1*0*1*3:1*3*

*4.*Olomučany*2*1*0*1*2:5*3*

*5.*SloupVavřinec*2*1*0*1*5:12*3*

*6.*Č.H./Bořitov/Bosk. B*2*0*1*1*1:2*1*

*7.*Doubravice*2*0*1*1*2:7*1*

*8.*Drnovice/Voděrady*2*0*0*2*2:6*0*

Kanonýři: 6 – Dvořák Kamil (Rájec-Jestřebí), 3 – Opatřil Marek (Rájec-Jestřebí), Trtílek Jan (SloupVavřinec), 2 – Hloušek Martin (Lipůvka), Suffner Lukáš (Kotvrdovice), Říčánek Dominik (Lipůvka).

OP dorost, skupina B

2.kolo

Letovice-Olešnice 5:0 (2:0), Kougl 3, Stehlík, Řezník, Svitávka-Lysice/Kunštát 2:0 (1:0), Schulze – vlastní, Knínice-Vísky 4:2 (2:0), Vondál 2, Rosenberg, Ščudla – Štark 2.

*1.*Letovice*2*2*0*0*10:3*6*

*2.*Lysice/Kunštát*2*1*0*1*5:3*3*

*3.*Svitávka*1*1*0*0*2:0*3*

*4.*Velké Opatovice*1*1*0*0*4:3*3*

*5.*Knínice*2*1*0*1*7:7*3*

*6.*Vísky*2*0*0*2*5:8*0*

*7.*Olešnice*2*0*0*2*1:10*0*

Kanonýři: 4 – Štark Michal (Vísky), 3 – Kougl (Letovice), Koval Tomáš (Letovice), Vondál Lukáš (Knínice), 2 – Doležel Pavel (Lysice/Kunštát), Korec Jakub (Velké Opatovice), Tenora Michal (Lysice/Kunštát).

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A

2.kolo:

Ráječko-Rudice/Jedovnice 1:5 (1:2), Maša – Matuška 3, Kučera, Magda, Sloup/Vysočany-Lipovec 10:0 (3:0), Crhonek 4, Kolomazníček 3, Dinga 2, Marek, Kuřim-Kotvrdovice 9:3 (4:2), Al Dury Sami 5, Kulibaba 2, Zabadal 2 – Vančura, Válek, Šebela.

*1.*Kuřim*2*2*0*0*22:4*6*

*2.*Rudice/Jedovnice*2*2*0*0*9:2*6*

*3.*Sloup/Vysočany*1*1*0*0*10:0*3*

*4.*Kotvrdovice*2*1*0*1*17:11*3*

*5.*Adamov*1*0*0*1*2:14*0*

*6.*Lipovec*2*0*0*2*1:14*0*

*7.*Ráječko*2*0*0*2*2:18*0*

Kanonýři: 9 – Šťastný (Kuřim), 7 – Vančura Tomáš (Kotvrdovice), 5 – Al Dury Sami (Kuřim), Válek David (Kotvrdovice).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B

2.kolo:

Velké Opatovice-Č.H./Bořitov 2:1 (1:0), Kouřil 2 – Frýdek, Svitávka-Drnovice/Žijeme hrou 3:2 (0:2), Loubal, Pinkava – Beránek 2, vlastní, Knínice-Vísky 10:0 (5:0), Mucha Vojtěch 3, Kunc 2, Letfus 2, Mucha Ondřej 2, Trmač.

*1.*Knínice*1*1*0*0*10:0*3*

*2.*Dolní Loučky*1*1*0*0*4:3*3*

*3.*Velké Opatovice*1*1*0*0*2:1*3*

*4.*Svitávka*2*1*0*1*6:6*3*

*5.*Č.H./Bořitov*2*1*0*1*5:5*3*

*6.*Drnovice/Žijeme hrou*2*0*0*2*5:7*0*

*7.*Vísky*1*0*0*1*0:10*0*

Kanonýři: 3 – Mucha Vojtěch (Knínice), 2 – Beránek (Drnovice/Žijeme hrou), Konečný Jan (Dolní Loučky), Kouřil Jakub (Velké Opatovice), Kunc Lukáš (Knínice), Letfus Matěj (Knínice), Mach Šimon (Č.H./Bořitov), Martinek Tomáš (Dolní Loučky), Mucha Ondřej (Knínice), Pinkava Štěpán (Svitávka).

 

OP mladší žáci 7+1

2.kolo:

Boskovice B-Sloup/Vysočany 16:0 (9:0), Kocůrek 5, Učeň 3, Borek 2, Nesvadba 2, Grepl, Krejsta, Straka, Sychra Filip, Benešov/Kořenec-Žijeme hrou B 0:9 (0:5) – Novotný 3, Baňa 2, Janoušek 2, Bělehrádek, Stejskal, Knínice-Olomučany 0:3 (0:2), Jedovnice/Rudice-Cetkovice 4:1 (0:0), Kučera 3, Doležel – Letfus.

*1.*Boskovice B*1*1*0*0*16:0*3*

*2.*Žijeme hrou B*1*1*0*0*9:0*3*

*3.*Letovice*1*1*0*0*6:0*3*

*4.*Jedovnice/Rudice*1*1*0*0*4:1*3*

*5.*Olomučany*1*1*0*0*3:0*3*

*6.*Cetkovice*2*1*0*1*5:7*3*

*7.*Šošůvka*0*0*0*0*0:0*0*

*8.*Knínice*2*0*0*2*3:7*0*

*9.*Benešov/Kořenec*1*0*0*1*0:9*0*

*10.*Sloup/Vysočany*2*0*0*2*0:22*0*

Kanonýři: 5 – Kocůrek Filip (Boskovice B), 3 – Dvořáček Oldřich (Letovice), Kučera David (Jedovnice/Rudice), Letfus David (Cetkovice), Novotný Tomáš (Žijeme hrou B), Učeň (Boskovice B).

 

Starší přípravka 5+1

2.kolo:

Lipůvka-Kunštát/Olešnice A 2:10 (0:4), Jelínek 2 – Chytrý 5, Slavíček 3, Banya, Votřel, Lažany-Kunštát/Olešnice B 2:26 (1:13), Ambrož, Ďásek Jaroslav – Beneš Roman 8, Haupt 6, Peterka 5, Kovářová 3, Beneš David 2, Slavíček 2, Lipůvka-Kunštát/Olešnice B 14:3 (6:3), Jurášek 4, Ševčík 4, Jelínek 3, Škarohlíd 3 – Beneš Roman, Haupt, Peterka, Lažany-Kunštát/Olešnice A 1:26 (1:13), Koutná – Chytrý 6, Motyčka 5, Banya 4, Hoch 3, Slavíček 3, Šmerda 2, Janků, Koláček, Votřel, Rájec-Jestřebí-Lysice 24:3 (12:0), Kala 6, Švec 6, Málek 4, Raibl 4, Klepárník 3, Buš – Všianský 3, Ráječko-Drnovice 8:5 (6:3), Palacký 5, Kolář, Nejezchleb, Pavlík – Valenčík 4, Setnička, Rájec-Jestřebí-Drnovice 10:4 (7:1), Kala 3, Málek 3, Klepárník 2, Buš, Švec – Houdek 2, Tesař, Valenčík, Ráječko-Lysice 13:6 (5:4), Palacký 6, Ševčík 3, Pavlík 2, Kolář, Pernica – Kazda 2, Tobiáš 2, Všianský 2, Lipovec-Svitávka 4:4 (2:2), Jargasaikan 3, Jirava – Bárta 2, Šebesta 2, Benešov/Kořenec-Letovice 2:8 (0:4), Kuda, Šmída – Pilát 4, Dvořáček, Hesl, Různar, Šamšula, Lipovec-Letovice 6:3 (4:1), Jargasaikan 3, Průchová 2, Křtěn – Hesl 2, Pilát, Benešov/Kořenec-Svitávka 5:3 (3:0), Grepl 4, Dokoupil – Šebesta 3, Adamov/Rudice-Boskovice A 3:12 (1:5), Konečný, Unčík, Zouhar – Čejka 6, Bohatec 2, Fojt 2, Marek, Svoboda, Jedovnice-Boskovice B 9:10 (1:6), Hrivik 5, Hloušek 3, Dvořák – Všianský 3, Hrubec 2, Machač, Novotný, Novotný, Petrů, Šíp, Adamov/Rudice-Boskovice B 11:3 (7:1), Skoumal 4, Tatar 3, Zouhar 2, Konečný, Polzer – Hrubec, Novotný, Všianský, Jedovnice-Boskovice A 4:34 (2:16), Hloušek 2, Dvořák, Hrivik – Čejka 12, Bohatec 5, Svoboda 5, Fojt 4, Machač 4, Marek 4, Blansko A-Knínice 10:1 (5:1), Staněk 3, Farník 2, Ostrý 2, Dujka, Jarůšek, Šenkeřík – Lexman, Blansko B-Velké Opatovice 3:11 (1:5), Geier, Jančiar, Kovařík – Stloukal 3, Feder 2, Lichtr 2, Cveček, Foret, Fuksa, Lysoněk, Blansko A-Velké Opatovice 7:3 (4:2), Farník 3, Staněk 3, Pernica – Lichtr, Lysoněk, Stloukal, Blansko B-Knínice 6:10 (1:7), Kovařík 4, Jančiar 2 – Lexman 5, Odehnal 3, David 2.

*1.*Boskovice A*4*4*0*0*81:10*12*

*2.*Blansko A*4*4*0*0*54:7*12*

*3.*Rájec-Jestřebí*4*4*0*0*57:17*12*

*4.*Lipůvka*4*3*0*1*40:19*9*

*5.*Kunštát/Olešnice A*3*2*0*1*39:12*6*

*6.*Ráječko*4*2*0*2*25:18*6*

*7.*Letovice*4*2*0*2*20:23*6*

*8.*Knínice*4*2*0*2*24:28*6*

*9.*Velké Opatovice*4*2*0*2*20:34*6*

*10.*Lipovec*2*1*1*0*10:7*4*

*11.*Svitávka*4*1*1*2*15:21*4*

*12.*Adamov/Rudice*2*1*0*1*14:15*3*

*13.*Drnovice*4*1*0*3*24:28*3*

*14.*Benešov/Kořenec*2*1*0*1*7:11*3*

*15.*Kunštát/Olešnice B*3*1*0*2*29:44*3*

*16.*Boskovice B*4*1*0*3*14:36*3*

*17.*Lysice*4*1*0*3*26:53*3*

*18.*Blansko B*2*0*0*2*9:21*0*

*19.*Jedovnice*2*0*0*2*13:44*0*

*20.*Lažany*4*0*0*4*5:78*0*

Kanonýři: 35 – Čejka František (Boskovice A), 14 – Palacký Patrik (Ráječko), 13 – Farník Tomáš (Blansko A), Všianský Tadeáš (Lysice).

 

Mladší přípravka

2.kolo:

Svitávka-Kunštát/Olešnice 9:8 (5:4), Bárta 4, Andrlík 2, Čermák 2, Dvořák – Baňa 3, Kříž 2, Šmerda 2, Votřel, Letovice-Lysice 19:9 (12:6), Tyralík 5, Kobelka 3, Lepka 3, Majdl 3, Sič 2, Tyralík 2, Němeček – Všianský 8, Stejskalová, Svitávka-Lysice 14:8 (7:2), Bárta 5, Vybíhalová 3, Andrlík 2, Bílek 2, Dvořák, Čermák – Všianský 5, Švec 2, Stejskalová, Letovice-Kunštát/Olešnice 7:5 (5:2), Kobelka 3, Lepka 2, Majdl, Němeček – Baňa 4, Žila, Ostrov A-Lipůvka 5:9 (1:3), Lavická 3, Opatřil 2 – Ševčík 5, Jurášek 4, Ostrov B-Lažany 20:0 (4:0), Krejčí 8, Kumhalová 6, Kala 3, Vágnerová 3, Ostrov A-Lažany 23:0 (7:0), Lavická 8, Opatři 5, Tanenberger 5, Dubský 3, List 2, Ostrov B-Lipůvka 3:13 (1:3), Kumhalová 2, Kala – Jurášek 4, Ševčík 4, Hury 3, Kollár, Kollár, Jedovnice-volný los -1:-1 (-1:-1), Adamov-volný los -1:-1 (-1:-1), Jedovnice-Adamov 14:2 (6:1), Zouhar 5, Přibyl 3, Kosorin 2, Lízal 2, Hanák, Hégr – Bavlnka 2, Knínice A-Rájec-Jestřebí 4:7 (2:4), Kaderka 2, Dračka, Vojtěchová – Hruška 3, Augustin, Konečný, Skotal, Vrána, Knínice B-Blansko 7:9 (4:3), Ambroz 4, Mucha 2, Krejčíř – Souček 5, Nippert 2, Boček, Slanina, Knínice A-Blansko 4:9 (3:5), Dračka 2, Buryška, Kaderka – Souček 4, Nippert 3, Slanina, Žák, Knínice B-Rájec-Jestřebí 1:11 (0:6), Ambroz – Vrána 5, Hruška 3, Dvorský, Konečný, Skotal.

*1.*Lipůvka*4*4*0*0*56:13*12*

*2.*Letovice*4*4*0*0*57:25*12*

*3.*Ostrov B*4*3*0*1*50:21*9*

*4.*Blansko*3*3*0*0*28:12*9*

*5.*Svitávka*4*3*0*1*37:40*9*

*6.*Jedovnice*3*2*0*1*35:13*6*

*7.*Ostrov A*4*2*0*2*40:20*6*

*8.*Rájec-Jestřebí*3*2*0*1*19:15*6*

*9.*Boskovice*3*1*0*2*18:24*3*

*10.*Knínice B*4*1*0*3*27:36*3*

*11.*Knínice A*4*1*0*3*25:35*3*

*12.*Benešov/Kořenec*3*1*0*2*15:29*3*

*13.*Kunštát/Olešnice*2*0*0*2*13:16*0*

*14.*Lysice*2*0*0*2*17:33*0*

*15.*Adamov*3*0*0*3*16:48*0*

*16.*Lažany*4*0*0*4*1:74*0*

Kanonýři: 25 – Ševčík Martin (Lipůvka), 15 – Lavická Klára (Ostrov B), 13 – Bárta Marián (Svitávka), Souček Marek (Blansko), Všianský Tadeáš (Lysice), Zouhar Denis (Jedovnice).

Okresní přebor – ženy

 

2.kolo:

Ráječko-Mostkovice 2:0 (1:0), Honsejmanová, Zoubková, Kostelec-Drnovice 10:0 (2:0), Hájková 3, Adamová 2, Grygarová, Marková, Urbanová, Zapletalová, Šimková.

*1.*Kostelec*2*2*0*0*27:0*6*

*2.*Ráječko*2*1*0*1*2:17*3*

*3.*Kohoutovice*0*0*0*0*0:0*0*

*4.*Mostkovice*1*0*0*1*0:2*0*

*5.*Drnovice*1*0*0*1*0:10*0*

Kanonýři: 5 – Hájková Lucie (Kostelec), 4 – Marková Kateřina (Kostelec), 3 – Adamová Barbora (Kostelec), Tomešová Lucie.