Lipůvka porazila Vilémovice a vede Okresní přebor – výsledky 6. kolo

Vlivem vytrvalého deštivého počasí vypadá výsledková listina jako noty na buben, samá mezera.

Sportika Okresní přebor muži

Z odehraných zápasů byl určitě šlágr kola ten, který se odehrával ve Vilémovicích, kam přijela Lipůvka a nakonec si sebou domů odvezla všechny tři body za výhru 0:3. Hrálo se i ve Sloupě, kde si s chutí zastřílely Jedovnice a taktéž vyloupily soupeřovo hřiště. Jediný gól a to ještě z penalty byl k vidění v Olomučanech, kde se představil body nepolíbený Vavřinec. Už v sobotu se smírně rozešla Rudice s Vysočany.

Klubové reportáže ze zápasů

 

6.kolo

Sloup-Jedovnice 1:5 (0:3), Škvarenina – Tajnai 2, Blatný, Borek, Vintr, Vilémovice-Lipůvka 0:3 (0:1) – Kirschner 2, Kašpar, Šošůvka-Letovice odloženo na 28.10. v 15,00hod, Olomučany-Vavřinec 1:0 (1:0), Palkaninec, Kunštát B-Doubravice odloženo, Rudice-Vysočany 3:3 (1:1), Sehnal 2, Konečný – Hejč Jiří, Hejč Tomáš, Torda, Olešnice-Kořenec odloženo na 19.9. v 17,00hod.

*1.*Lipůvka*5*5*0*0*20:5*15*

*2.*Vilémovice*6*5*0*1*23:9*15*

*3.*Jedovnice*6*4*1*1*20:9*13*

*4.*Olomučany*5*3*2*0*9:6*11*

*5.*Olešnice*5*3*1*1*12:7*10*

*6.*Šošůvka*5*3*0*2*13:11*9*

*7.*Rudice*6*2*2*2*19:14*8*

*8.*Vysočany*5*2*1*2*15:15*7*

*9.*Letovice*5*2*0*3*6:16*6*

*10.*Kunštát B*5*1*1*3*7:14*4*

*11.*Sloup*5*1*0*4*7:19*3*

*12.*Kořenec*5*0*2*3*9:14*2*

*13.*Doubravice*5*0*2*3*6:13*2*

*14.*Vavřinec*6*0*0*6*7:21*0*

Kanonýři: 8 – Pernica Marek (Vilémovice), 6 – Sehnal Lukáš (Rudice), Šenk Michal (Rudice), 5 – Borek Vít (Jedovnice), Kuchař Jan (Šošůvka), Sedláček Radek (Lipůvka), Tajnai Martin (Jedovnice), Torda Jan (Vysočany).

 

III.třída muži

6.kolo:

Ostrov-Drnovice odloženo na 19.9. v 17,00hod, Vísky-Adamov odloženo na 28.10. ve 14,30hod, Bořitov B-Lažany odloženo na 24.9. v 17,00hod,  Svitávka-Ráječko 3:1 (1:1), Maršálek, Procházka, Zoubek – Slavíček, Vranová-Velké Opatovice odloženo, Kotvrdovice-Knínice odloženo, Skalice n.Svitavou B-Boskovice B odloženo.

*1.*Skalice n.Svitavou B*5*4*0*1*14:5*12*

*2.*Ráječko*6*4*0*2*15:14*12*

*3.*Velké Opatovice*4*3*1*0*16:6*10*

*4.*Adamov*5*3*0*2*17:9*9*

*5.*Svitávka*5*3*0*2*13:6*9*

*6.*Drnovice*4*3*0*1*10:7*9*

*7.*Boskovice B*5*3*0*2*15:14*9*

*8.*Knínice*4*2*1*1*15:7*7*

*9.*Vranová*5*2*1*2*14:16*7*

*10.*Ostrov*5*2*1*2*6:11*7*

*11.*Vísky*5*1*3*1*12:10*6*

*12.*Lažany*5*0*1*4*4:10*1*

*13.*Kotvrdovice*5*0*0*5*5:20*0*

*14.*Bořitov B*5*0*0*5*4:25*0*

Kanonýři: 8 – Malásek Tomáš (Adamov), 6 – Niessner Marek (Velké Opatovice), Štafa Tomáš (Ráječko), Žouželka Jaroslav (Boskovice B), 5 – Minařík Tomáš (Knínice).

 

 

  1. třída muži

6.kolo:

Cetkovice-Lipůvka B odloženo na 28.9. v 16,00hod, Vilémovice B-Benešov odloženo , Voděrady-Doubravice B odloženo, Skalice n.Svitavou B-Lomnice odloženo na 21.9. ve 13,00hod.

*1.*Benešov*4*4*0*0*21:10*12*

*2.*Lažánky*4*3*1*0*18:7*10*

*3.*Lomnice*4*3*1*0*15:4*10*

*4.*Doubravice B*4*3*1*0*17:9*10*

*5.*Lipůvka B*4*2*1*1*18:11*7*

*6.*Skalice n.Svitavou B*3*1*1*1*7:5*4*

*7.*Svitávka B*4*1*1*2*5:9*4*

*8.*Vilémovice B*5*0*1*4*5:16*1*

*9.*Jedovnice B*4*0*1*3*6:19*1*

*10.*Voděrady*3*0*0*3*5:14*0*

*11.*Cetkovice*3*0*0*3*6:19*0*

Kanonýři: 11 – Němec Marcel (Lomnice), Osuch Lukáš (Benešov), 6 – Šuch Ondřej (Doubravice B), 5 – Kratochvíl Robert (Lažánky).

  1. třída – OP dorost, skupina A

3.kolo:

Všechna utkání odložena

 

  1. třída – OP dorost, skupina B

3.kolo:

Všechna utkání odložena

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A

3.kolo:

Kotvrdovice-Ráječko odloženo, Lipovec-Adamov odloženo, Rudice/Jedovnice-Sloup/Vysočany 5:1 (2:0), Kučera 2, Magda 2, Matuška – Dinga.

*1.*Rudice/Jedovnice*3*3*0*0*14:3*9*

*2.*Kuřim*2*2*0*0*22:4*6*

*3.*Kotvrdovice*2*1*0*1*17:11*3*

*4.*Sloup/Vysočany*2*1*0*1*11:5*3*

*5.*Adamov*1*0*0*1*2:14*0*

*6.*Lipovec*2*0*0*2*1:14*0*

*7.*Ráječko*2*0*0*2*2:18*0*

Kanonýři: 9 – Šťastný (Kuřim), 7 – Vančura Tomáš (Kotvrdovice), 5 – Al Dury Sami (Kuřim), Matuška Filip (Rudice/Jedovnice), Válek David (Kotvrdovice).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B

3.kolo:

Všechna utkání odložena

 

OP mladší žáci 7+1

3.kolo:

Všechna utkání odložena

 

 

 

Starší přípravka 5+1

3.kolo:

Knínice-Kunštát/Olešnice A 4:10 (2:4), Lexman 2, Blažek, Přikryl – Motyčka 5, Chytrý 2, Slavíček 2, Baňa, Velké Opatovice-Kunštát/Olešnice B 21:0 (9:0), Lysoněk 9, Stloukal 4, Lichtr 3, Feder 2, Cveček, Fuksa, Nečekal, Knínice-Kunštát/Olešnice B 18:4 (10:2), Odehnal 5, Lexman 3, Přikryl 3, Přikrylová 3, Blažek 2, David, Dobeš – Beneš 3, Bednář, Velké Opatovice-Kunštát/Olešnice A 3:6 (2:4), Lysoněk 2, Cveček – Chytrý 4, Motyčka 2, Jedovnice-Blansko A odloženo, Adamov/Rudice-Blansko B odloženo, Jedovnice-Blansko B odloženo, Adamov/Rudice-Blansko A odloženo, Letovice-Boskovice A 2:12 (0:5), Jež 2, vlastní 2 – Čejka 6, Opluštil 2, Bohatec, Marek, Svitávka-Boskovice B 10:3 (3:2), Šebesta 8, Valoušek 2 – Všianský 2, Hrabec, Letovice-Boskovice B 12:2 (7:1), Pilát 4, Jež 3, Hejl 2, Šamšula 2, Tyralík – Frajt, Všianský, Svitávka-Boskovice A 1:30 (0:17), Valoušek – Opluštil 12, Čejka 9, Marek 4, Svoboda 4, Fojt, Drnovice-Benešov/Kořenec odloženo, Lysice-Lipovec odloženo, Drnovice-Lipovec odloženo, Lysice-Benešov/Kořenec odloženo, Lažany-Ráječko odloženo, Lipůvka-Rájec-Jestřebí odloženo, Lažany-Rájec-Jestřebí odloženo, Lipůvka-Ráječko odloženo.

*1.*Boskovice A*6*6*0*0*123:13*18*

*2.*Blansko A*4*4*0*0*54:7*12*

*3.*Rájec-Jestřebí*4*4*0*0*57:17*12*

*4.*Kunštát/Olešnice A*5*4*0*1*55:19*12*

*5.*Lipůvka*4*3*0*1*40:19*9*

*6.*Knínice*6*3*0*3*46:42*9*

*7.*Velké Opatovice*6*3*0*3*44:40*9*

*8.*Letovice*6*3*0*3*34:37*9*

*9.*Lipovec*3*2*1*0*14:10*7*

*10.*Svitávka*6*2*1*3*26:54*7*

*11.*Ráječko*4*2*0*2*25:18*6*

*12.*Adamov/Rudice*3*1*0*2*18:21*3*

*13.*Drnovice*4*1*0*3*24:28*3*

*14.*Benešov/Kořenec*3*1*0*2*10:15*3*

*15.*Lysice*4*1*0*3*26:53*3*

*16.*Jedovnice*3*1*0*2*19:48*3*

*17.*Boskovice B*6*1*0*5*19:58*3*

*18.*Kunštát/Olešnice B*5*1*0*4*33:83*3*

*19.*Blansko B*2*0*0*2*9:21*0*

*20.*Lažany*4*0*0*4*5:78*0*

Kanonýři: 50 – Čejka František (Boskovice A), 18 – Chytrý Adam (Kunštát/Olešnice A), 17 – Lexman Michal (Knínice), Šebesta Dominik (Svitávka).

 

Mladší přípravka

3.kolo:

Adamov-Rájec-Jestřebí odloženo, Jedovnice-Blansko odloženo, Adamov-Blansko odloženo, Jedovnice-Rájec-Jestřebí odloženo, Ostrov A-Ostrov B odloženo, Lipůvka-Kunštát/Olešnice odloženo, Lažany-Lysice odloženo, Lipůvka-Lysice odloženo, Lažany-Kunštát/Olešnice odloženo, Boskovice-Svitávka 12:2 (7:0), Berousková 5, Kopecký 4, Vajčner 2, Kassai – Vybíhalová 2, Benešov/Kořenec-Letovice 0:15 (0:6) – Majdl 5, Ječný 3, Kobelka 3, Tyralík 2, Němeček, Sič, Boskovice-Letovice 4:11 (1:5), Kopecký 2, Kassai, Novák – Majdl 4, Ječný 2, Lepka 2, Tyralík 2, Němeček, Benešov/Kořenec-Svitávka 4:4 (2:2), Koudelka 3, Zemánek – Dvořák 2, Čermák 2.

*1.*Letovice*6*6*0*0*83:29*18*

*2.*Lipůvka*4*4*0*0*56:13*12*

*3.*Svitávka*6*3*1*2*43:56*10*

*4.*Ostrov B*4*3*0*1*50:21*9*

*5.*Blansko*3*3*0*0*28:12*9*

*6.*Jedovnice*3*2*0*1*35:13*6*

*7.*Ostrov A*4*2*0*2*40:20*6*

*8.*Rájec-Jestřebí*3*2*0*1*19:15*6*

*9.*Boskovice*5*2*0*3*34:37*6*

*10.*Benešov/Kořenec*5*1*1*3*19:48*4*

*11.*Knínice B*4*1*0*3*27:36*3*

*12.*Knínice A*4*1*0*3*25:35*3*

*13.*Kunštát/Olešnice*2*0*0*2*13:16*0*

*14.*Lysice*2*0*0*2*17:33*0*

*15.*Adamov*3*0*0*3*16:48*0*

*16.*Lažany*4*0*0*4*1:74*0*

Kanonýři: 25 – Ševčík Martin (Lipůvka), 18 – Jurášek Tobias (Lipůvka), 15 – Lavická Klára (Ostrov B).

 

Okresní přebor – ženy

3.kolo:

Všechna utkání odložena