Vilémovice zpět v čele – výsledky 8. kolo

S dalším koncem víkendu je tady další výsledkový souhrn.

Sportika Okresní přebor muži

Dohrávka: 6.kolo

Kunštát B-Doubravice 1:1 (0:1), Chloupek – Kuběna.

8.kolo

Osmé kolo se po delší době odehrálo celé a tak pojďme na zajímavé výsledky. Už v pátek si Šošůvka vyšlápla na Jedovnice a z Krmelec arény je vyprovodila 5:2. V sobotu pak jánošíci z Olomučan obrali o body Lipůvku vítězstvím 3:0. To poskytlo šanci Vilémovicím, které to sice ve Sloupě neměly jednoduché, ale nakonec zvítězily 3:4 a dostaly se do čela Okresního přeboru. Ve zbylých zápasech se radovali domácí. Rudice doma porazila Vavřinec, Kořenec poprvé naplno bodoval proti Vysočanům. Kunštát B doma zabral ve druhé půli, když čtyřmi góly otočil z 0:2 na 4:2. Olešnice doma porazila Doubravici, která ještě na podzim nevyhrála.

Klubové reportáže

 

Sloup-Vilémovice 3:4 (0:2), Bezděk, Mikulášek, Novák – Vorlický 2, Korytář, Vašák, Šošůvka-Jedovnice 5:2 (1:0), Sehnal 2, Krátký, Kuchař, Obalil – Gromský, Lehotský, Olomučany-Lipůvka 3:0 (1:0), Štralt 2, Šafařík, Kunštát B-Letovice 4:2 (0:2), Chloupek, Janča, Stehlík, Záboj – Bednář, Stőhr, Rudice-Vavřinec 5:2 (3:0), Sehnal 2, Kyzlink, Matuška, Nejezchleb – Přikryl, Rybář, Olešnice-Doubravice 1:0 (0:0), Vrzal, Kořenec-Vysočany 5:2 (2:1), Meluzín 2, Bašný, Novotný, Ševčík – Beneš 2 ČK: Schulze (K).

*1.*Vilémovice*8*6*0*2*30:18*18*

*2.*Lipůvka*7*5*1*1*22:10*16*

*3.*Jedovnice*8*5*1*2*28:17*16*

*4.*Olomučany*8*4*3*1*15:11*15*

*5.*Olešnice*8*4*2*2*16:12*14*

*6.*Šošůvka*7*4*1*2*20:15*13*

*7.*Vysočany*8*4*1*3*22:21*13*

*8.*Rudice*8*3*3*2*26:18*12*

*9.*Kunštát B*8*3*2*3*15:17*11*

*10.*Letovice*7*2*1*4*10:22*7*

*11.*Kořenec*8*1*3*4*18:22*6*

*12.*Sloup*7*2*0*5*13:24*6*

*13.*Doubravice*8*0*4*4*9:17*4*

*14.*Vavřinec*8*0*0*8*9:29*0*

Kanonýři: 8 – Borek Vít (Jedovnice), Pernica Marek (Vilémovice), Sehnal Lukáš (Rudice), Šenk Michal (Rudice), 7 – Gromský Jan (Jedovnice), 6 – Bašný Roman (Kořenec), Kuchař Jan (Šošůvka).

III. třída muži

Dohrávka: 6.kolo

Vranová-Velké Opatovice 2:6 (1:4), Krčil, Štarha – Niessner 4, Sedláček, Škrabal, ČK: Žižka (VO), Bořitov B-Lažany 3:1 (2:1), Beneš 2, Mazal – Hochman, .

8.kolo

Ostrov-Vísky 1:2 (0:1), Pernica – Zíma 2, Bořitov B-Drnovice 3:2 (1:0), Hrazdíra, Mareček, Včelař – Crhák, Pavel, Svitávka-Adamov 1:5 (1:2), Zoubek – Didi, Hrazdíra, Krátký, Malásek, Vach, ČK: Prášek (A), Vranová-Lažany 3:2 (1:1), Krčil, Štarha, Šustr – Hochman, Ill, Kotvrdovice-Ráječko 3:3 (3:1), Koníček, Kunc, Sehnal – Štafa 3, Skalice n.Svitavou -Velké Opatovice 0:1 (0:1) – Sedláček, Boskovice B-Knínice 4:4 (3:2), Bayer, Jordánek, Odehnal, Pavel – Přikryl 2, Jurka, Korčák.

*1.*Velké Opatovice*7*6*1*0*30:8*19*

*2.*Adamov*7*5*0*2*26:10*15*

*3.*Skalice n.Svitavou*7*5*0*2*15:6*15*

*4.*Boskovice B*7*4*1*2*24:20*13*

*5.*Ráječko B*7*4*1*2*18:17*13*

*6.*Drnovice*7*4*0*3*19:14*12*

*7.*Vísky*7*3*3*1*17:13*12*

*8.*Svitávka*7*4*0*3*15:11*12*

*9.*Vranová*7*3*1*3*19:24*10*

*10.*Knínice*6*2*2*2*19:12*8*

*11.*Ostrov*8*2*1*5*10:23*7*

*12.*Bořitov B*8*2*0*6*10:32*6*

*13.*Lažany*8*0*1*7*7:17*1*

*14.*Kotvrdovice*7*0*1*6*8:30*1*

Kanonýři: 12 – Niessner Marek (Velké Opatovice), 11 – Malásek Tomáš (Adamov), 9 – Štafa Tomáš (Ráječko).

IV. třída muži

Dohrávka: 4.kolo

Cetkovice-Svitávka B 4:1 (2:0), Dokoupil, Lepka, Letfus – Přikryl, vlastní.

Dohrávka: 6.kolo

Cetkovice-Lipůvka B 3:2 (1:1), Jurka 2, Jedlička – Hloušek, Macko.

8.kolo:

Vilémovice B-Jedovnice B 1:6 (1:2), Zouhar – Lehocký 3, Nejezchleb 2, Milko, Voděrady-Benešov 0:5 (0:2) – Abrahám 2, Osuch 2, Malina, Lažánky-Svitávka B 1:1 (1:0), Kratochvíl – Svoboda, Skalice n.Svitavou B-Doubravice B 4:2 (2:1), Burgr 2, Marek, Rychnovský – Sáňka, Šuch.

*1.*Benešov*5*5*0*0*26:10*15*

*2.*Doubravice B*6*4*1*1*22:15*13*

*3.*Lomnice*5*3*2*0*16:5*11*

*4.*Lažánky*6*3*2*1*21:11*11*

*5.*Skalice n.Svitavou B*5*2*2*1*12:8*8*

*6.*Lipůvka B*6*2*1*3*20:19*7*

*7.*Jedovnice B*6*2*1*3*15:21*7*

*8.*Svitávka B*7*1*3*3*10:17*6*

*9.*Cetkovice*6*2*0*4*14:25*6*

*10.*Vilémovice B*7*1*1*5*11:22*4*

*11.*Voděrady*5*0*1*4*8:22*1*

Kanonýři: 13 – Osuch Lukáš (Benešov), 11 – Němec Marcel (Lomnice), 7 – Kratochvíl Robert (Lažánky), Šuch Ondřej (Doubravice B).

 

  1. třída – OP dorost, skupina A

Dohrávka: 3.kolo

Č.H./Bořitov/Bosk. B-SloupVavřinec 5:4 (4:1), Bawi 3, Kolář, vlastní, Řehoř – Kadlec, Novák, Šindelka.

5.kolo:

Rájec-Jestřebí-Doubravice 5:0 (4:0), Dobeš 2, Dovrtěl, Dvořák, Opatřil, Olomučany-Kotvrdovice 4:2 (2:2), Kohút 2, Kupka, Staněk – Kocour, Krátký, Č.H./Bořitov/Bosk. B-Lipůvka 1:2 (0:0), Bawi – Bohatec 2, SloupVavřinec-Drnovice/Voděrady 6:1 (3:1), Šindelka 2, Andrlík, Flek, Kadlec, Trtílek – Tacika.

*1.*Rájec-Jestřebí*5*4*0*1*26:3*12*

*2.*Lipůvka*5*4*0*1*13:7*12*

*3.*Olomučany*5*4*0*1*15:10*12*

*4.*Č.H./Bořitov/Bosk. B*5*2*1*2*8:8*7*

*5.*SloupVavřinec*5*2*1*2*16:19*7*

*6.*Kotvrdovice*4*1*0*3*5:12*3*

*7.*Doubravice*4*0*2*2*3:13*2*

*8.*Drnovice/Voděrady*5*0*0*5*3:17*0*

Kanonýři: 8 – Dvořák Kamil (Rájec-Jestřebí), 6 – Opatřil Marek (Rájec-Jestřebí), 5 – Bawi Van (Č.H./Bořitov/Bosk. B), Kohút Martin (Olomučany), Kroutil Jiří (Olomučany), Trtílek Jan (SloupVavřinec).

 

  1. třída – OP dorost, skupina B

Dohrávka: 3.kolo

Olešnice-Svitávka 1:9 (0:2), Svoboda – Blaha 3, Šulc 2, Bednář, Kcebín, Peterka, Prudký. 5.kolo:

Lysice/Kunštát-Vísky 3:1 (2:0), Tenora 2, Schiller – Štark, Olešnice-Knínice 4:5 (2:2), Svoboda 2, Šebesta, Ševčík – Ščudla 2, Kšica, Letfus, Rosenberg, Svitávka-Velké Opatovice 0:0.

*1.*Letovice*3*3*0*0*13:4*9*

*2.*Lysice/Kunštát*4*3*0*1*11:5*9*

*3.*Svitávka*4*2*1*1*12:4*7*

*4.*Velké Opatovice*3*2*1*0*7:5*7*

*5.*Knínice*4*2*0*2*13:14*6*

*6.*Vísky*3*0*0*3*6:11*0*

*7.*Olešnice*5*0*0*5*8:27*0*

Kanonýři: 5 – Svoboda Miroslav (Olešnice), Štark Michal (Vísky), 3 – Blaha Miloslav (Svitávka), Kougl Tomáš (Letovice), Koval Tomáš (Letovice), Kšica Jakub (Knínice), Tenora Radek (Lysice/Kunštát), Vondál Lukáš (Knínice), Ščudla Petr (Knínice).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A

5.kolo:

Lipovec-Kotvrdovice 7:2 (5:1), Kosek 5, Zouhar 2 – Kuběna, Kunc, Rudice/Jedovnice-Kuřim 6:1 (4:1), Kouřil 3, Matuška 2, Kučera – Vašíček, Sloup/Vysočany-Adamov 16:2 (8:1), Crhonek 4, Dinga 4, Kolomazníček 4, Hasoň, Skoupý, Šebela, Žáček – Janoušek, Pernica.

*1.*Rudice/Jedovnice*5*5*0*0*30:6*15*

*2.*Sloup/Vysočany*4*3*0*1*37:9*9*

*3.*Kuřim*4*3*0*1*29:10*9*

*4.*Kotvrdovice*3*1*0*2*19:18*3*

*5.*Lipovec*4*1*0*3*8:22*3*

*6.*Ráječko*3*0*0*3*4:28*0*

*7.*Adamov*3*0*0*3*6:40*0*

Kanonýři: 11 – Crhonek Tomáš (Sloup/Vysočany), 10 – Dinga Dominik (Sloup/Vysočany), Kolomazníček Václav (Sloup/Vysočany), 9 – Šťastný (Kuřim).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B

5.kolo:

Dolní Loučky-Velké Opatovice hosté se nedostavili, Drnovice/Žijeme hrou-Vísky 9:0 (6:0), Fiala 2, Žáček 2, Dostál, Dviořáček, Müller, Okáč, Toman, Č.H./Bořitov-Knínice odloženo pro nemoc hráčů hostů.

*1.*Knínice*4*3*0*1*21:6*9*

*2.*Svitávka*4*3*0*1*14:8*9*

*3.*Drnovice/Žijeme hrou*4*2*0*2*18:7*6*

*4.*Dolní Loučky*3*2*0*1*9:6*6*

*5.*Č.H./Bořitov*3*1*0*2*5:10*3*

*6.*Velké Opatovice*3*1*0*2*5:12*3*

*7.*Vísky*3*0*0*3*0:23*0*

Kanonýři: 9 – Pinkava Štěpán (Svitávka), 6 – Mucha Ondřej (Knínice), 5 – Konečný Jan (Dolní Loučky).

 

OP mladší žáci 7+1

5.kolo:

Šošůvka-Cetkovice nehráno, Žijeme hrou B-Jedovnice/Rudice nehráno, Sloup/Vysočany-Knínice odloženo, Boskovice B-Benešov/Kořenec 24:0 (9:0), Janíček 9, Nesvadba 5, Borek 4, Krejsta 2, Petrů 2, Berousek, Lokaj.

*1.*Boskovice B*4*4*0*0*45:1*12*

*2.*Jedovnice/Rudice*3*3*0*0*20:1*9*

*3.*Letovice*3*2*0*1*13:3*6*

*4.*Žijeme hrou B*3*2*0*1*14:6*6*

*5.*Cetkovice*3*2*0*1*11:9*6*

*6.*Knínice*4*1*0*3*17:11*3*

*7.*Olomučany*3*1*0*2*5:14*3*

*8.*Sloup/Vysočany*3*1*0*2*5:23*3*

*9.*Benešov/Kořenec*5*1*0*4*9:47*3*

*10.*Šošůvka*3*0*0*3*2:26*0*

Kanonýři: 10 – Janíček Martin (Boskovice B), 8 – Nesvadba Radim (Boskovice B), 7 – Novotný Tomáš (Žijeme hrou B).

 

Starší přípravka 5+1

5.kolo:

Jedovnice-Kunštát/Olešnice A 7:19 (3:11), Hloušek 4, Hrivík 2, Dvořák – Motyčka 7, Chytrý 4, Slavíček 4, Baňa 3, Hoch, Adamov/Rudice-Kunštát/Olešnice B 28:0 (13:0), Polzer 6, Skoumal 5, Unčík 3, Zouhar 3, Konečný 2, Kos 2, Sedláček 2, Volgemut 2, Čáp 2, Hloušek, Jedovnice-Kunštát/Olešnice B 20:0 (13:0), Hrivík 7, Hloušek 5, Tetur 4, Dvořák 3, Dvořák, Adamov/Rudice-Kunštát/Olešnice A 7:5 (3:3), Unčík 4, Hloušek, Kos, Zouhar – Hoch 2, Baňa, Janků, Slavíček, Knínice-Svitávka 11:1 (7:0), Lexman 4, Přikryl 3, Blažek 2, David, Odehnal – Šebesta, Velké Opatovice-Letovice 9:2 (5:1), Lysoněk 3, Lichtr 2, Stloukal 2, Cveček, Feder – Jež, Seidl, Knínice-Letovice 7:8 (2:3), Lexman 4, Přikryl 2, David – Jež 3, Pilát 3, Kalasová, Tyralík, Velké Opatovice-Svitávka 6:2 (3:2), Lichtr 2, Cveček, Lysoněk, Matijko, Stloukal – Valoušek, Šebesta, Drnovice-Blansko A 0:13 (0:9) – Farník 4, Ostrý 3, Staněk 3, Farník, Mokrý, Šenkeřík, Lysice-Blansko B 1:17 (1:6), Všianský – Moravčík 10, Dobrovský 4, Polách 2, Kovář, Drnovice-Blansko B 6:10 (3:4), Houdek 2, Tesař 2, Vlach, Zábojová – Jančiar 3, Moravčík 3, Kovařík 2, Dobrovský, Polách, Lysice-Blansko A 2:18 (1:5), Tobiáš, Všianský – Farník 4, Staněk 4, Šenkeřík 4, Pernica 3, Jarůšek, Mokrý, Ostrý, Lipůvka-Boskovice A nehráno, Lažany-Boskovice B nehráno, Lipůvka-Boskovice B nehráno , Lažany-Boskovice A nehráno, Benešov/Kořenec-Ráječko 10:12 (4:4), Grepl 5, Dokoupil 3, Kuda 2 – Palacký 5, Vejplacha 5, Matal, Pavlík, Lipovec-Rájec-Jestřebí 2:15 (2:8), Jargalsaikhan 2 – Klepárník 7, Švec 4, Málek 3, Sehnal, Benešov/Kořenec-Rájec-Jestřebí 5:20 (2:8), Grepl 2, Kuda 2, Šmída – Klepárník 6, Málek 5, Švec 3, Langr 2, Raibl 2, Sehnal 2, Lipovec-Ráječko 1:11 (0:5), Jargalsaikhan – Palacký 5, Kovář 2, Vejplacha 2, Nejezchleb, Ševčík.

*1.*Blansko A*10*10*0*0*131:17*30*

*2.*Boskovice A*8*8*0*0*183:17*24*

*3.*Kunštát/Olešnice A*10*8*0*2*114:42*24*

*4.*Rájec-Jestřebí*8*7*0*1*116:37*21*

*5.*Velké Opatovice*10*7*0*3*66:48*21*

*6.*Lipůvka*7*5*1*1*62:27*16*

*7.*Adamov/Rudice*9*5*0*4*71:39*15*

*8.*Ráječko*8*5*0*3*63:41*15*

*9.*Blansko B*10*5*0*5*87:88*15*

*10.*Lipovec*9*4*1*4*29:54*13*

*11.*Knínice*10*4*0*6*67:65*12*

*12.*Jedovnice*9*4*0*5*78:94*12*

*13.*Letovice*10*4*0*6*49:77*12*

*14.*Boskovice B*8*3*0*5*46:66*9*

*15.*Drnovice*10*3*0*7*49:91*9*

*16.*Benešov/Kořenec*9*2*1*6*59:70*7*

*17.*Svitávka*10*2*1*7*39:95*7*

*18.*Lysice*10*2*0*8*50:152*6*

*19.*Kunštát/Olešnice B*10*1*0*9*44:180*3*

*20.*Lažany*7*0*0*7*9:112*0*

Kanonýři: 74 – Čejka František (Boskovice A), 32 – Farník Tomáš (Blansko A), Opluštil Libor (Boskovice A), 31 – Chytrý Adam (Kunštát/Olešnice A), Klepárník Michal (Rájec-Jestřebí), Palacký Patrik (Ráječko).

 

Mladší přípravka

5.kolo:

Ostrov A-Knínice A 2:2 (0:2), Konečný, Rek – Dračka, Kaderka, Ostrov B-Knínice B 6:3 (4:0), Lavická 2, Burget, List, Nezval, Novotný – Ambroz 2, Mucha, Ostrov A-Knínice B 8:5 (6:3), Konečný 2, Rek 2, Tanenberger 2, Burget, Opatřil – Ambroz 3, Mucha 2, Ostrov B-Knínice A 6:4 (2:2), Kumhalová 2, Lavická 2, Burget, List – Dračka 2, Kaderka 2, Lysice-Blansko 0:25 (0:13) – Souček 12, Nejezchleb 4, Slabý 3, Slanina 3, Doležel 2, Brázda, Kunštát/Olešnice-Rájec-Jestřebí 1:25 (0:10), Kovář – Vrána 9, Konečný 7, Kuběna 4, Augustin 3, Ovorský 2, Lysice-Rájec-Jestřebí 0:19 (0:8) – Vrána 7, Konečný 5, Ovorský 3, Augustin 2, Fojt, Skotal, Kunštát/Olešnice-Blansko 0:29 (0:17) – Souček 9, Slanina 6, Nejezchleb 5, Brázda 4, Slabý 4, Doležel, Boskovice-Benešov/Kořenec 5:9 (3:3), Petrů 2, Kassai, Novotný, Novák – Koudelka 2, Minx 2, Minx 2, Rosenberg, Vondál, Zemánek,  Letovice-Lažany 23:0 (11:0), Tyralík 6, Lepka 5, Ječný 3, Němeček 3, Lepka 2, Majdl 2, Kobelka, Sič, Svitávka-Lipůvka -1:-1 (-1:-1), Letovice-Lipůvka 8:8 (5:5), Tyralík 5, Kobelka, Lepka, Sič – Jurášek 4, Ševčík 3, Kollár, Svitávka-Lažany -1:-1 (-1:-1).

*1.*Lipůvka*10*9*1*0*130:41*28*

*2.*Letovice*8*7*1*0*114:37*22*

*3.*Blansko*7*7*0*0*103:17*21*

*4.*Rájec-Jestřebí*7*6*0*1*76:22*18*

*5.*Ostrov B*8*5*0*3*67:47*15*

*6.*Jedovnice*5*4*0*1*56:18*12*

*7.*Ostrov A*8*3*1*4*56:42*10*

*8.*Svitávka*6*3*1*2*43:56*10*

*9.*Boskovice*7*3*0*4*56:49*9*

*10.*Benešov/Kořenec*7*2*1*4*29:67*7*

*11.*Knínice B*8*2*0*6*45:61*6*

*12.*Knínice A*8*1*1*6*39:69*4*

*13.*Adamov*5*1*0*4*32:61*3*

*14.*Lysice*6*1*0*5*42:89*3*

*15.*Kunštát/Olešnice*6*1*0*5*34:88*3*

*16.*Lažany*10*0*0*10*9:167*0*

Kanonýři: 55 – Ševčík Martin (Lipůvka), 45 – Souček Marek (Blansko), 43 – Jurášek Tobias (Lipůvka).

 

Okresní přebor – ženy

5.kolo:

Kohoutovice-Ráječko 2:0 (2:0), Mernyová, Pokorná, Mostkovice-Drnovice 1:0 (0:0), Karafiátová.

*1.*Kostelec*3*3*0*0*33:0*9*

*2.*Kohoutovice*3*3*0*0*13:1*9*

*3.*Mostkovice*4*1*0*3*1:11*3*

*4.*Ráječko*3*1*0*2*2:19*3*

*5.*Drnovice*3*0*0*3*1:19*0*

Kanonýři: 7 – Marková Kateřina (Kostelec), 6 – Hájková Lucie (Kostelec), 5 – Pokorná Michaela (Kohoutovice).