Vilémovice stále v čele, vedou i Adamov a Benešov

jiri-vorlickySportika Okresní přebor muži

Zápasy 10. kola se staly doslova pohromou pro domácí týmy. Na vlystním hřišti totiž dokázali zvítězit pouze Vysočany nad trápící se Doubravicí 2:1 a Olešnice. Ta si smlsla na Letovicích, když jim nadělila rukavici. Ve velkém derby, se musel sklonit domácí Sloup, když jej Šošůvka převálcovala 1:4. Trochu podobně dopadla doma Rudice se silnou Lipůvkou, ta vstřelila v Rudici gólů dokonce pět.

Už v sobotu doma padlo Kunštátské béčko, když v infarktovém zápase vedlo už 4:2 a nakonec prohrálo 4:5. Jedovnice se tak udržely v bitvě o čelo Okresního přeboru a stejně jako Lipůvka ztrácejí na vedoucí Vilémovice dva body, přičemž Lipůvka má zápas k dobru. Zmíněné Vilémovice otočili nepříznivě se vyvíjející utkání v Olomučanech, kde o půli domácí vedli 1:0, ale nakonec podlehli 2:4.

Další body doma ztratil i Kořenec, který podlehl Vavřinci 1:3 a hosté si tak připsali první bodový zisk v sezóně.

Klubové zápasové reportáže

10.kolo

Sloup-Šošůvka 1:4 (0:2), Bezděk – Kuchař 2, Krátký, Sehnal, Olomučany-Vilémovice 2:4 (1:0), Klíma Pavel, vlastní – Pernica, Vašák, Vorlický Jiří st., vlastní, Kunštát B-Jedovnice 4:5 (1:1), Boček 2, Stehlík 2 – Gryc 2, Pernica 2, Borek, Rudice-Lipůvka 1:5 (1:3), Stehlík – Macko 2, Hájek, Pospíšil Ondřej, Sedláček, Olešnice-Letovice 5:0 (3:0), Bílek 3, Kubíček, Vrzal, Kořenec-Vavřinec 1:3 (0:3), Meluzín – Přikryl 2, Kovařík, ČK: Fabiánek Jan (V), Vysočany-Doubravice 2:1 (2:0), Beneš, Hejč – Trubák.

*1.*Vilémovice*10*8*0*2*37:21*24*

*2.*Lipůvka*9*7*1*1*36:11*22*

*3.*Jedovnice*10*7*1*2*35:22*22*

*4.*Olešnice*10*6*2*2*28:13*20*

*5.*Vysočany*10*6*1*3*27:23*19*

*6.*Šošůvka*9*5*1*3*25:19*16*

*7.*Olomučany*10*4*3*3*18:17*15*

*8.*Rudice*10*3*4*3*30:26*13*

*9.*Kunštát B*10*3*2*5*19:31*11*

*10.*Letovice*9*2*2*5*13:30*8*

*11.*Kořenec*10*1*4*5*21:27*7*

*12.*Sloup*9*2*0*7*15:31*6*

*13.*Doubravice*10*0*5*5*12:21*5*

*14.*Vavřinec*10*1*0*9*13:37*3*

Kanonýři: 10 – Borek Vít (Jedovnice), Sehnal Lukáš (Rudice), 9 – Pernica Marek (Vilémovice), 8 – Bílek Martin (Olešnice), Gromský Jan (Jedovnice), Kuchař Jan (Šošůvka), Sedláček Radek (Lipůvka), Šenk Michal (Rudice).

 

III.třída muži

10.kolo:

Ostrov-Bořitov B 2:1 (1:1), Flek, Gross – Včelař, Svitávka-Vísky 5:3 (4:1), Novák 2, Zoubek 2, David – Ziman 2, Šmeral, Vranová-Drnovice 1:0 (0:0), Štarha, Kotvrdovice-Adamov 1:2 (1:1), Daněk – Malásek, Vach, Skalice n.Svitavou-Lažany 2:1 (1:1), Janíček, Sekanina – Hochman, Boskovice B-Ráječko 1:5 (0:2), Knínice-Velké Opatovice 4:2 (2:1), Minařík 2, Kočár, Tesař – Klicpera, Sedláček.

*1.*Adamov*9*7*0*2*34:13*21*

*2.*Skalice n.Svitavou*9*7*0*2*22:8*21*

*3.*Velké Opatovice*9*6*2*1*34:14*20*

*4.*Ráječko*9*5*1*3*24:23*16*

*5.*Drnovice*9*5*0*4*24:17*15*

*6.*Svitávka*9*5*0*4*22:19*15*

*7.*Knínice*8*4*2*2*29:14*14*

*8.*Boskovice B*9*4*2*3*27:27*14*

*9.*Vranová*9*4*1*4*22:30*13*

*10.*Vísky*9*3*3*3*20:21*12*

*11.*Ostrov*10*3*1*6*12:30*10*

*12.*Bořitov B*10*3*0*7*14:34*9*

*13.*Lažany*10*1*1*8*10:20*4*

*14.*Kotvrdovice*9*0*1*8*10:34*1*

Kanonýři: 14 – Malásek Tomáš (Adamov), Niessner Marek (Velké Opatovice), 9 – Štafa Tomáš (Ráječko), 8 – Crhák Petr (Drnovice), Krčil Roman (Vranová), Zoubek Petr (Svitávka).

  1. třída muži

10.kolo:

Voděrady-Jedovnice B 3:2 (2:0), Bednář, Boček, Páral – Mikluš, Pešička, Lažánky-Lipůvka B 6:2 (5:0), Kvasnovský 2, Korčák, Kratochvíl, Tomek, Zukal – Bohatec, Ráček, Skalice n.Svitavou B-Benešov 0:4 (0:0), vlastní – Andrlík 2, Osuch, Lomnice-Svitávka B 8:0 (3:0), Němec 4, Feifer 3, Borkovec.

*1.*Benešov*7*6*1*0*32:12*19*

*2.*Lomnice*7*5*2*0*27:6*17*

*3.*Lažánky*8*4*3*1*29:15*15*

*4.*Doubravice B*7*4*1*2*23:18*13*

*5.*Skalice n.Svitavou B*7*3*2*2*15:14*11*

*6.*Lipůvka B*8*3*1*4*28:27*10*

*7.*Jedovnice B*7*2*1*4*17:24*7*

*8.*Cetkovice*7*2*1*4*17:28*7*

*9.*Svitávka B*9*1*3*5*12:28*6*

*10.*Vilémovice B*8*1*2*5*14:25*5*

*11.*Voděrady*7*1*1*5*13:30*4*

Kanonýři: 17 – Němec Marcel (Lomnice), 15 – Osuch Lukáš (Benešov), 8 – Bohatec Robin (Lipůvka B), Kratochvíl Robert (Lažánky).

 

  1. třída – OP dorost, sk. A

7.kolo:

Olomučany-Doubravice 5:3 (3:0), Kohút 2, Buš, Fedra – Schuch 2, Hrdina, vlastní, Č.H./Bořitov/Bosk. B-Rájec-Jestřebí 2:4 (0:2), Bawi Van 2 – Klimeš, Opatřil, Pycun, Zřídkaveselý, SloupVavřinec-Kotvrdovice 2:1 (0:0), Trtílek, Vymazal – Res, Drnovice/Voděrady-Lipůvka 0:3 (0:2), vlastní – Freiberg, Hloušek, ČK: Koudelka (D).

*1.*Rájec-Jestřebí*7*6*0*1*35:6*18*

*2.*Lipůvka*7*6*0*1*19:8*18*

*3.*Olomučany*7*5*0*2*21:18*15*

*4.*Č.H./Bořitov/Bosk. B*7*3*1*3*17:13*10*

*5.*SloupVavřinec*7*3*1*3*19:23*10*

*6.*Kotvrdovice*6*1*0*5*7:21*3*

*7.*Drnovice/Voděrady*7*1*0*6*5:21*3*

*8.*Doubravice*6*0*2*4*7:20*2*

Kanonýři: 10 – Bawi Van (Č.H./Bořitov/Bosk. B), Dvořák Kamil (Rájec-Jestřebí), 8 – Kohút Martin (Olomučany), 7 – Hloušek Martin (Lipůvka), Opatřil Marek (Rájec-Jestřebí).

 

  1. třída – OP dorost, sk.B

7.kolo:

Lysice/Kunštát-Letovice 1:4 (1:1), Staněk, vlastní – Ducháček, Fidler, Stehlík, Svitávka-Vísky 4:2 (2:0), Blaha 2, Peterka 2 – Ševčík, Štark.

*1.*Letovice*5*5*0*0*21:5*15*

*2.*Svitávka*6*3*1*2*21:12*10*

*3.*Velké Opatovice*5*3*1*1*9:9*10*

*4.*Lysice/Kunštát*6*3*0*3*12:11*9*

*5.*Knínice*5*3*0*2*19:19*9*

*6.*Vísky*5*1*0*4*11:17*3*

*7.*Olešnice*6*0*0*6*10:30*0*

Kanonýři: 8 – Štark Michal (Vísky), 7 – Svoboda Miroslav (Olešnice), 6 – Blaha Miloslav (Svitávka).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A

7.kolo:

Lipovec-Ráječko 1:4 (0:2), Zouhar – Souček 2, Maška, Sekanina, Sloup/Vysočany-Kotvrdovice 8:2 (5:1), Adamov-Kuřim 0:9 (0:3) – Antoňů 4, Al Dury 2, Kulibaba, Olexa, Vašíček.

*1.*Rudice/Jedovnice*6*6*0*0*36:7*18*

*2.*Sloup/Vysočany*6*5*0*1*49:14*15*

*3.*Kuřim*6*4*0*2*41:14*12*

*4.*Lipovec*6*2*0*4*15:31*6*

*5.*Kotvrdovice*5*1*0*4*22:32*3*

*6.*Ráječko*4*1*0*3*8:29*3*

*7.*Adamov*5*0*0*5*11:55*0*

Kanonýři: 13 – Šťastný Lukáš (Kuřim), 12 – Crhonek Tomáš (Sloup/Vysočany), Kolomazníček Václav (Sloup/Vysočany), 10 – Dinga Dominik (Sloup/Vysočany).

 

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B

7.kolo:

Drnovice/Žijeme hrou-Velké Opatovice 8:0 (4:0), Beneš 6, Dvořáček, Fiala, Č.H./Bořitov-Dolní Loučky 2:4 (2:2), Frýdek, Hury – Haman 2, Konečný 2, Svitávka-Vísky 16:0 (10:0), Pinkava 11, Loubal 2, Bureš, Holas – vlastní.

*1.*Knínice*6*5*0*1*39:8*15*

*2.*Drnovice/Žijeme hrou*6*4*0*2*31:9*12*

*3.*Svitávka*6*4*0*2*32:18*12*

*4.*Dolní Loučky*5*3*0*2*15:13*9*

*5.*Velké Opatovice*5*2*0*3*17:20*6*

*6.*Č.H./Bořitov*6*2*0*4*10:22*6*

*7.*Vísky*6*0*0*6*0:54*0*

Kanonýři: 22 – Pinkava Štěpán (Svitávka), 8 – Fiala Jan (Drnovice/Žijeme hrou), Mucha Ondřej (Knínice), 7 – Konečný Jan (Dolní Loučky), Mucha Vojtěch (Knínice), Trmač Pavel (Knínice).

 

OP mladší žáci 7+1

7.kolo:

Sloup/Vysočany-Cetkovice 1:0 (1:0), Meluzín, Boskovice B-Knínice odloženo na 23.10. -1).

*1.*Boskovice B*4*4*0*0*45:1*12*

*2.*Jedovnice/Rudice*5*4*0*1*29:7*12*

*3.*Žijeme hrou B*5*4*0*1*24:12*12*

*4.*Cetkovice*6*3*0*3*25:16*9*

*5.*Knínice*6*2*1*3*24:16*7*

*6.*Sloup/Vysočany*6*2*1*3*10:31*7*

*7.*Letovice*4*2*0*2*15:7*6*

*8.*Olomučany*4*2*0*2*20:15*6*

*9.*Benešov/Kořenec*5*1*0*4*9:47*3*

*10.*Šošůvka*5*0*0*5*4:53*0*

Kanonýři: 10 – Janíček Martin (Boskovice B), Kučera David (Jedovnice/Rudice), Novotný Tomáš (Žijeme hrou B), 9 – Letfus David (Cetkovice), 8 – Fedra Vojtěch (Olomučany), Nesvadba Radim (Boskovice B).

 

Starší přípravka 5+1

7.kolo:

Letovice-Kunštát/Olešnice A 1:5 (1:3), Šamšula – Motyčka 3, Baňa, Votřel, Svitávka-Kunštát/Olešnice B 16:3 (9:0), Valoušek 7, Šebesta 6, Bárta 2, Dvořáček – Beneš 2, Žíla, Letovice-Kunštát/Olešnice B 18:1 (9:0), Jež 7, Šamšula 6, Soyma 3, Kalasová 2 – Beneš, Svitávka-Kunštát/Olešnice A 2:11 (1:7), Valoušek, Šebesta – Chytrý 4, Motyčka 4, Baňa, Hoch, Koláček, Drnovice-Adamov/Rudice 1:16 (0:5), Setnička – Volgemut 5, Konečný 3, Skoumal 3, Zouhar 2, Kos, Unčík, Čáp, Lysice-Jedovnice 2:23 (2:11), Kazda 2 – Hloušek 9, Hrivík 8, Tetur 4, Dvořák 2, Drnovice-Jedovnice 3:7 (1:4), Houdek, Setnička, Setničková – Hrivík 4, Hloušek 2, Dvořák, Lysice-Adamov/Rudice 2:30 (1:10), Kazda, Znor – Zouhar 8, Polzer 7, Skoumal 4, Hloušek 3, Kos 2, Sedláček 2, Unčík 2, Konečný, Čáp,  Benešov/Kořenec-Boskovice A 4:10 (4:7), Šmída 2, Grepl, Kuda – Opluštil 6, Bohatec, Fojt, Marek, Petrů, Lipovec-Boskovice B 3:18 (0:9), Průchová 3 – Čejka 9, Hrabec 3, Všianský 2, Šíp 2, Novotný, Šmerda, Benešov/Kořenec-Boskovice B 4:10 (1:6), Dokoupil 2, Grepl 2 – Čejka 6, Hrubec 2, Všianský, Šíp, Lipovec-Boskovice A 3:21 (2:10), Průchová 2, Pernica – Fojt 5, Marek 5, Svoboda 3, Bohatec 2, Opluštil 2, Petrů 2, Machač, Novotný.

*1.*Boskovice A*14*14*0*0*291:38*42*

*2.*Blansko A*12*12*0*0*171:17*36*

*3.*Kunštát/Olešnice A*14*12*0*2*158:49*36*

*4.*Rájec-Jestřebí*12*10*0*2*163:52*30*

*5.*Velké Opatovice*13*10*0*3*98:56*30*

*6.*Adamov/Rudice*13*9*0*4*138:52*27*

*7.*Jedovnice*13*8*0*5*121:106*24*

*8.*Ráječko*12*7*1*4*98:65*22*

*9.*Blansko B*12*7*0*5*116:94*21*

*10.*Boskovice B*14*7*0*7*94:90*21*

*11.*Knínice*13*6*0*7*101:74*18*

*12.*Lipůvka*13*5*2*6*83:92*17*

*13.*Lipovec*13*5*1*7*47:109*16*

*14.*Letovice*14*5*0*9*71:91*15*

*15.*Benešov/Kořenec*13*3*1*9*90:108*10*

*16.*Svitávka*14*3*1*10*71:135*10*

*17.*Drnovice*14*3*0*11*57:136*9*

*18.*Lysice*14*2*0*12*58:240*6*

*19.*Kunštát/Olešnice B*14*1*0*13*54:245*3*

*20.*Lažany*13*0*0*13*12:243*0*

Kanonýři: 96 – Čejka František (Boskovice A), 62 – Opluštil Libor (Boskovice A), 46 – Grepl Roman (Benešov/Kořenec).

 

Mladší přípravka

7.kolo:

Adamov-Lysice 14:6 (7:4), Bavlnka 5, Janoušek 2, Krátký 2, Malásek 2, Brandýský, Polzer, Šmíd – Šulc 6, Jedovnice-Kunštát/Olešnice 28:0 (13:0), Zouhar 10, Hégr 4, Vágner 4, Hanák 3, Holub 2, Lízal 2, Přibyl 2, Kosorin, Adamov-Kunštát/Olešnice 11:3 (4:1), Bavlnka 5, Malásek 2, Polzer 2, Brandýský, Janoušek – Šmerda 3, Jedovnice-Lysice 22:0 (8:0), Zouhar 6, Kosorin 5, Hégr 3, Lízal 3, Holub 2, Přibyl 2, Vágner, Knínice A-Boskovice 7:6 (4:0), Kaderka 3, Buryška 2, Dračka 2 – Fiala 2, Kassai 2, Kopecký, Černý, Knínice B-Benešov/Kořenec 10:2 (7:2), Mucha 5, Ambroz 3, Měkota 2 – Vondál 2, Knínice A-Benešov/Kořenec 8:3 (4:1), Kaderka 4, Buryška 2, Dračka 2 – Vondál 3, Knínice B-Boskovice 11:4 (5:0), Přikryl 3, Ambroz 2, Krejčíř 2, Mucha 2, Měkota 2 – Fiala 2, Kassai 2, Blansko-Letovice 14:5 (7:2), Souček 8, Nejezchleb 3, Nippert 2, Čermák – Majdl 2, Jokeš, Němeček, Sič, Rájec-Jestřebí-Svitávka 7:0 (5:0), Dvorský 2, Hruška 2, Bílek, Krempaský, Vrána, Blansko-Svitávka 21:1 (12:0), Souček 6, Nejezchleb 5, Slanina 5, Nippert 3, Doležel, Vlasák – Fiala, Rájec-Jestřebí-Letovice 4:5 (0:2), Hruška 3, Dvorský – Němeček 2, Kobelka, Lepka, Sič, Lipůvka-Lažany 13:0 (7:0), Ševčík 8, Jurášek 2, Hurry, Kollár, Kovářová.

*1.*Blansko*13*13*0*0*204:37*39*

*2.*Rájec-Jestřebí*13*11*0*2*128:42*33*

*3.*Letovice*11*9*1*1*147:57*28*

*4.*Lipůvka*10*9*1*0*130:41*28*

*5.*Jedovnice*11*8*0*3*123:42*24*

*6.*Ostrov B*10*6*0*4*80:55*18*

*7.*Ostrov A*10*4*1*5*72:53*13*

*8.*Knínice B*10*4*0*6*66:67*12*

*9.*Knínice A*10*3*1*6*54:78*10*

*10.*Svitávka*9*3*1*5*46:107*10*

*11.*Boskovice*11*3*0*8*79:95*9*

*12.*Adamov*11*3*0*8*70:119*9*

*13.*Benešov/Kořenec*11*2*1*8*39:120*7*

*14.*Lysice*8*1*0*7*48:125*3*

*15.*Kunštát/Olešnice*8*1*0*7*37:127*3*

*16.*Lažany*10*0*0*10*9:167*0*

Kanonýři: 89 – Souček Marek (Blansko), 55 – Ševčík Martin (Lipůvka), 47 – Jurášek Tobias (Lipůvka).

 

Okresní přebor – ženy

7.kolo:

Mostkovice-Ráječko -1:-1 (-1:-1), Kohoutovice-volný los -1:-1 (-1:-1), Drnovice-Kostelec 0:12 (0:5) – Hájková 3, Pitáková 3, Látalová 2, Knapková, Urbanová, Vykopalová, Zahradníčková.

*1.*Kostelec*6*6*0*0*52:1*18*

*2.*Kohoutovice*5*3*1*1*13:5*10*

*3.*Mostkovice*5*1*1*3*1:11*4*

*4.*Ráječko*4*1*0*3*3:22*3*

*5.*Drnovice*4*0*0*4*1:31*0*

Kanonýři: 10 – Hájková Lucie (Kostelec), 8 – Marková Kateřina (Kostelec), 7 – Pitáková Martina (Kostelec).