Na sobotní odpoledne nám přichystali vilémovičtí fotbalové utkání proti Šošůvce. Ten kdo se těšil na pěkné fotbalové odpoledne, musel být zklamán. Šošůvka sice byla oslabena o Bezděka, Kuchaře i Zouhara, ale Vilémovice na tom byly možná ještě hůř. Chyběli oba Mišovští, Eliáš, Stupka, Talafa. Na stopera se pro mě překvapivě postavil Jiří Vorlický a do útoku Korytář.

Šošůvští oranjes začali aktivně a s chutí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Domácí jen s nějvětší námahou odolávali a občas při nich stáli i všichni svatí. Po silné čtvrthodince ale začali hosté uvadat a ze hřiště se vytrácet. Díky tomu upadla úroveň hry do okresního průměru a namlsané oko nezávislého fanouška trpělo.

Prví výstrahou byl Šošůvce přímý kop Marošiho z uctivé vzdálenosti, který Valachovi zazvonil o tyč.

Ve 23. minutě nechali hosté volného Korytáře, ten dostal na hranici velkého čtverce hezkou přihrávku a nehlídán zakončil přesně – 1:0. Hosté si nijak speciálně nehleděli Marošiho, spíše se snažili hrát si svou hru, což se jim nevyplatilo ve 37. minutě. To Jan Maroši z uctivých 25. metrů nikým neatakován napřáhl a vyhnal pavouky z Valachovy šibenice – 2:0.

Změna stran nepřinesla nějakou změnu ve hře ani ve skóre. Šošůvští na svůj výkon z minulého zápasu jakoby zapomněli a domácí jim zdatně sekundovali. K vidění byla spousta nakopávaných míčů, ale pěkná podívaná žádná. Z průměru bohužel nevybočil ani hlavní sudí.

Až v 83. minutě napálil centr z ostrého úhlu Korytář a Miloš Vašák byl v malém čtverci na prví tyči nejrychlejší – 3:0. Šošůvka ještě zkorigovala skóre, když Radek Petlach hodil dlouhý aut a Marek Krátký hlavou skóroval – 3:1.

Vilémovice – Šošůvka 3:1 (2:0); Góly: 23. Korytář, 37. Maroši, 83. Vašák – 86. Krátký; Rozhodčí: Nejezchleb – Fardný J., Fadrný M.